Farklılığı Gözlerde Yaratın

renkligozler.jpg

Bildiğiniz gibi bu sezonun modası parlak renkler ve çiçek desenleri. Bu renk cümbüşü içerisinde makyajınızda da farkılık yaratmak için gözlerinizi ortaya çıkaran parlak farları kullanarak işe başlayabilirsiniz. Ben bütün kışı Body Shop 10 numara parlatıcı formundaki pastel rujumla ve i.d’nin pembe allığıyla geçirdim. Bu kadar parlak farları hem göz kapağı üstüne hemde altına kullanırmıyım bilemedim ama göz altına uçuk pembe, uçuk mor ve yeşil tonlarında far kullanmak isterim. Bu tarz parlak farlar kullandığınızda makyajı tamamlamaya kalkmayın bırakın diğer bölgeler doğal kalsın.

3 Comments
  1. Ben hiçbirini sevmedim, hatta korkunç buldum !

    göz altına far yerine (şimdi tüm markalarda var moda olduğu için)simli kalem kullanıyorum ben. Gri,pembe ve mavi aldım oriflame’den hem 10 ytl hemde oldukça başarılı :) Tavsiye ederim, özellikle beyaz far ile çok romantik duruyor :)

  2. peki bunlları hangi marka mağazalarında bulunuyo aslında ben çok doğal sade ve şirin göstericek mayaj malzemeleri arıyorum yardımcı olurmusunuz;;) :);)

  3. açıkcası bn flame arkadaşıma katılıyorum bunlar çok abartılı erkek arkadaşım bni o makyajla görse korkup kaçar heralde :?

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak