Fashionable İstanbul Roberto Cavalli Defilesi

roberto-cavalli-18roberto-cavalli-1

roberto-cavalli-12

Fashionable İstanbul by Avea, Dolmabahçe Saray Meydanı’nda deniz üzerine kurulan platform üzerindeki çadırda Roberto Cavalli defilesi ile başladı. Defileye yoğun ilgi vardı. Uzun bir podyumda gerçekleşen defilede podymun sağında ve solunda 5’er sıra oturulacak yer olmasına rağmen birçok kişi defileyi ayakta izlemek zorunda kaldı.

Roberto Cavalli defilesi iki bölümden oluştu. 2009 2010 sonbahar kış koleksiyonun tanıtıldığı ilk bölümde bu kışın trend parçalarını izledik.  Roberto Cavalli 2009 2010 kış koleksiyonunda öne çıkan detaylar arasında zımbalı kıyafetler, taytlar, kürklü ceketler, uzun çizmeler, deri ve süet kıyafetler yer alıyor. Kendisiyle özdeşmiş olan leopar desenleri bu koleksiyonda pek göremedik.

roberto-cavalli-2roberto-cavalli-3roberto-cavalli-4roberto-cavalli-5

roberto-cavalli-6roberto-cavalli-7roberto-cavalli-8roberto-cavalli-9

roberto-cavalli-10roberto-cavalli-11roberto-cavalli-13roberto-cavalli-14

roberto-cavalli-15roberto-cavalli-16roberto-cavalli-17roberto-cavalli-19

Roberto Cavalli defilesinin ikinci bölümünde Hollywood yıldızları ve modellerin kırmızı halıda giydikleri Cavalli tasarımları sunuldu. Elbiselerde püsküller ve payetler ön plandaydı.

Defilenin ardından soluğu Cavalli’nin yanında aldım. İşte Cavalli ve ben :)

roberto-cavalli-2-1

roberto-cavalli-2-2roberto-cavalli-2-5

roberto-cavalli-2-3roberto-cavalli-2-4roberto-cavalli-2-6roberto-cavalli-2-7

roberto-cavalli-2-8roberto-cavalli-2-9roberto-cavalli-2-10roberto-cavalli-2-11

roberto-cavalli-2-12roberto-cavalli-2-13roberto-cavalli-2-14roberto-cavalli-2-15

roberto-cavalli-2-16roberto-cavalli-2-17

10 Comments
  1. defıleyı cnnturk ten ızledım. ınanılmaz guzel kıyafetler var.bayıldım :) ıkıncı bolumdekı haut couture lar ınanılmaz sıktı. payetler puskuller cok hos hareketler katmıs kıyafetlere..yukardakı resımlerde gece mavısı olanını begenmıstı bende:)

  2. yelizcmm çok şanslısın yaaa..fotografta super çıkmışş boşver cekette nazarı olsunn:))) üşenmedım tek tek butun kıyafetlere baktım dikkatımı çeken son bıkaç senedr tasarımcılar uçuk kaçık show amaçlı ürünler yerıne daha gıyılebılecek ürünler tasarlıyorlar..evlenecek olan arlkadaşlar 15. fotograftakı(hollywood unlulerının gıydıklerınden)super bı gelınlık olur tabı cavalli kdr yeteneklı bı terzı bulunursaa:)))

  3. yeliz hanım eğer yarınki vivienne westwood defilesinede katılacaksanız bende orada olacağım sizinle tanışmak isterim a1 blokta görevliyim:)

  4. ben tv de izledim bu kıyafetlerin hepsi ayrı ayrı harika bence adam yapmış yani gerçekten süper

  5. ben de tvden izledim mükemmel ötesi en çokta uzun uzadıya çizme tıpkı pantolon süperdi yhaaa

  6. yelizcm facete bi grup için fotoları alıntı yapıorum tatlım sorun olmas dimi :)

  7. Cavalli bizi modadadan anlamayan bir millet zannetti herhalde.Adam defileye 2004 ilkbahar-yaz koleksiyonuna ait elbise bile koymuş.Bırakın 2004 yılını sadece o olsa yine iyi 2005,2006,2007 koleksiyonlarına ait elbiselerde vardı.Bu kadarda olmaz yani kendini alçattı bence.

  8. kayra, organizasyon sırasında dağıtılan basın bültenlerinde eski koleksiyonundan parçalara yer vereceğinden bahsedildi yanı bunu gizli saklı yapmadı neden bu kadar tepki gösterildiğini anlayamadım. elbette yeni koleksiyonla gelmesi iyi olurdu ona diyecek sözüm yok. .sevgiler

  9. Bilemiyorum bana göre biraz fazla eski koleksiyonundan parçalar getirmiş en azından geçen ay Milano Moda Haftası’nda sergilediği parçalardan getirebilirdi.Çok büyük bir tepki de değildi bana göre bu da benim görüşüm.Sevgiler:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak