Fashionable İstanbul / Gianfranco Ferre Defilesi

ferre
ferre1

ferre2

Fashionable İstanbul by Avea’nın ikinci gününde 30 yıllık geçmişe sahip, feminen ve modern kadının temsilcisi İtalyan modacı Gianfranco Ferre’nin defilesi yer aldı.

Ferragamo ailesinden Feruccio Ferragamo ise Fashionable İstanbul by Avea’ya etkinliği ile ilgili duygularını şöyle ifade ediyor: “İstanbul, gerek zengin tarihi gerekse önemli imparatorluk ve medeniyet oluşumları sayesinde, kültürel, ekonomik ve stratejik bir rol üstleniyor. Büyük başarı yakalayacağına inandığımız ve bizim yeni müşteri portfolyosu ile buluşmamızı sağlayacak bu etkinliğe katılmayı çok büyük mutlulukla kabul ettik.”

Koleksiyonda en çok elbise kullanılmıştı. Kullanılan parçalara şöyle bir göz atarsak; balon etek ve elbiseler, tek omuz bluz ve elbiseler, deriler, uzun payet ve tül işlemeli elbiseler, büyük çantalar, bilekten kemerli ayakkabılar, kadife elbiseler yer alıyor.

ferre3ferre4ferre6ferre7

ferre8ferre9ferre10ferre11

ferre12ferre13ferre14ferre15

ferre16ferre17ferre18ferre19

ferre20ferre21

8 Comments
  1. Koleksiyon çok şık olmuş.Çok hoşuma gitti.Ayakkabıların şıklığı da gözümden kaçmadı..

  2. duvarda siyah oldugu ıcın elbiseleri boğmus bence %50 güzel

  3. yaw cok tarz ama daha güzl seyler olabilir yha yaratıcılık kalmadı mı ne hep aynı :( :)

  4. Özlem Yıldızı zaten çok beğenmiyordum ama bana şirin gelirdi hep.Sabah programında o halini görünce çok şaşırmıştım.o güzel sevimli kız gitmiş dudakları yanakları acayip bir şekilli biri gelmiş…bilmiorum ama Özleme benzemeyen birisi bu ve çok itici geliyor gözüme.

  5. BENCE GÜZEL DEĞİL HEPSİ GECE ELBİSESİ BENCE GÜNLÜK HAYATTA GİYİLEBİLECEK DAHA SPOR BİR ŞEY DAHA OLSAYDI DAHA İYİ OLURDU

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak