Fear Factor Extreme II

FEAR-FACTOR-TURKEY-1

Daha fazla adrenalin, daha fazla aksiyon ve daha fazla korku!

Geçtiğimiz yaz Star TV’de izleyicileri ekran başına kilitleyen Fear Factor, adrenalin ve korkunun dozunu daha da artırıyor! Yepyeni oyunlarıyla bir kez daha izleyicisiyle buluşacak olan Fear Factor Extreme II, Asuman Krause’nin sunumuyla 5 Şubat’ta Star TV izleyicileriyle buluşuyor.

Endemol Türkiye imzasını taşıyan ve çekimleri Arjantin’de yapılan Fear Factor Extreme II, dayanıklılık ve zekâyı korkuyla test ediyor, birbirinden zorlayıcı maceralar yarışmacıları bekliyor. Neyse ki bu zorlayıcı macerada yarışmacılar yalnız değiller. Eşleri, nişanlıları, sevgilileri ya da arkadaşları da onlarla birlikte yarışıyor.

Amerikan NBC kanalının 7 yıl boyunca en çok izlenen programı olan, birçok ödül kazanan, başta İngiltere, Almanya, Kanada ve Rusya olmak üzere 30’a yakın ülkenin kendi versiyonuyla çektiği ve bugüne dek 120 ülkede gösterilen Fear Factor Extreme II, bu defa dünyanın hiçbir yerinde denenmeye bile cesaret edilmemiş oyunlarla yine Star TV’de ekranlara geliyor.

Her biri farklı yaşta, farklı meslek ve kültürlere sahip çiftler büyük ödül için hem birbirleriyle hem de korkularıyla mücadele ediyor! 10 hafta sürecek macerada burunlarının dibine kadar gelen iri farelere meydan okumak, yılanlarla dolu suya girmek, solucanlardan oluşan kokteyli içmek ve çok daha fazlası büyük ödüle giden yolda yarışmacıları zorluyor.

Her bölümde bir çiftin elenerek evinin yolunu tutacağı Fear Factor Extreme II, birbirinden çılgın ve korkusuz çiftlerle her cuma günü saat 20.00’da Star TV’de.

* Bu bir advertorial içeriktir.

FEAR-FACTOR-TURKEY-2FEAR-FACTOR-TURKEY-3FEAR-FACTOR-TURKEY-4

11 Comments
  1. fear factor sevmem ama asuman için izlenir..yüzü güzel olmasada karakteristik..fiziğine zaten diyecek laf yok..kıyafet seçimleride süper olunca daha ne olsun:)

  2. hiç tarzım değil böle şeyler ama asumanı severim cıvıl cıvıl yaa :))

  3. Herkes aynı düşüncede sanırım bende asuman hastasıyım hareketleri mimiklerini kendime benzetiyorum birazda ondan belkide

  4. dün gece tesadüfen gözüm takıldı ama midem buna izin vermedii…ama asuman için midemi arka plana atabilirim :)

  5. wipeout daha iyiydi programda asuman sayesnde tutmuştu bence hem komik hem eğlenceliydi bu biraz gerilim dolu izleyemem herhalde

  6. Asuman Krause ne kadar kadar kilo almış.. basenleri patlıcak :)) ama cok sırın ve programda fena degil :)

  7. Ben de herkesle aynı düşüncedeyim.Program içerik olarak tarzım değil ama Asuman’ı seviyorum.Samimi geliyor bana. Fiziğine laf yok zaten.Yüzü de çok karakterist duruyor.

  8. eskiden sevmezdim asuman ı ama artık bayılıyorum, çok cici , çok şeker bence.

  9. bende hic izlemezdim ta ki o aksama kadar cok yakın bı arkadasım sevgılısıyle yarıstı onu oyle gorunce sınırlerım bozuldu agladım :( korkunc gercekten ıcım kaldırmıyor..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak