Fendi Elbisesiyle Jessica Alba ve Eva Mendes

jessicaalba.jpg

Paris Moda Haftasında Fendi elbisesi ile Jessica Alba karşınızda, Jessica’nın ten rengi Eva’dan daha koyu ve elbisenin altına giydiği siyah opak çorap ve kapalı ayakkabı kombini oldukça fazla değiştirmiş durumda. Eva Mendes ise siyah beyaz Fendi elbise altına açık ayakkabı giymeyi tercih etmiş, sizce elbise hangisine daha çok yakışmış?

11 Comments
  1. Bence Eva Mendes’e daha çok yakışmış elbise hem Jessica’nın giydiği o siyah çoraplar hiç gitmemiş o elbisenin altına :)

  2. jessica..siyah corap butunlemiş bence digeri goze cok kotu geliyo

  3. Kesinlikle Eva Mendes’de daha güzel durmuş.Gögüs dekolteli ya da yalnızca askılı bir elbiseyi altına opak koyu renk çorapla giyme modası nasıl aldı başını gitti anlamıyorum.Türkiye’de de ekranlarda birkaç ünlüyü bu hatayı yapmış olarak gördüm.Bence çok itici ve kıyafetin güzelliğini örtüyor.Opak çoraplar uzun kollu elbiselerle kullanılmalı.

  4. Sercan, sende hatuna açık elbise altına opak çorap giydir bakalım giyer mi:)

    Ayşecim, açık elbisede açık ten daha iyi duruyor bu bir gerçek. Opak çoraplarda çok tarz duruyor ama dediğin gibi daha kapalı bir kıyafette daha iyi durabilir .

  5. giyer canım..
    tarz yapalım diye ve yineliyorum “kendimiz için yapıyoruz” a kılıf hazırlamak bence de iyi fikir :))

  6. melis ecem’i haklı buldum. çünkü jessica o zaman hamileydi ve bir hamile kadın için en uygun biçimde giyinmiş……ve çok yakışmış

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak