Fergie’de Yılan Desenli Elbiseyi Seçti

fergie-yilan-desenli-elbise

Fergie’nin giymiş olduğu Pucci imzalı yılan desenli elbiseyi geçtiğimiz haftalarda Sharon Stone ve Zoe Saldana’da giymişti. Anlaşılan o ki bu elbise daha çok karşımıza çıkacak.

17 Comments
 1. Bu kadının yüzü o kadar çirkin ki, dünyanın en güzel kıyafetini giyse bakmak istemiyorum. Kaldı ki kıyafeti de taşıyamamış.
  Komple bir başarısızlık örneği.

 2. Ben vücudunu beğeniyorum ama yüzü bence de kötü gözüküyor. Sanırım fazla botox durumu var.

 3. Çok yakışmış..Hem vücuduna yakismiş hem tarzına..
  Dogru seçim bir elbise..Yılan desenleri de hakkaten yılan durmuş..
  Kısa boylulara mini elbiseler çok yakışıyor dogrusu…

 4. aman allahım bir insan kendine bu kötülüğü nasıl yapar anlamıyorum!!!napmış bu kadın yüzünüü ya..oysaki eski hali ne kadar güzeldi…!kıyafette aşırı kısa.birtek kıyafetin parıltısını sevdim.fergie’ye iğrenç bile az kalır…!

 5. Fergi kendini estetikle mahveden ünlüler arasında.İlk çıktığı zamanlar ne kadar orjinal bir yüz ifadesi vardı oysaki.

 6. bi insan neden kendini itici hale getirmek için bu kadar uğraşır hiç anlamıyorum walla..

 7. Aynen katılıyorum sana, ne giyse fayda etmez!:)Hiç de zarif bir bedeni yok, hoş durmuyor şık elbiseler bile…

 8. Güzele ne giyse yakışır deriz ya, çirkin de ne giyse yakışmaz! Bakınız,Fergie!
  Ne imzalı,nerden alınmış,ne kadara alınmış,ne olursa olsun bu kadın hiç birini taşıyamayacak kadar çirkin! Oysaki ne hoş bir yüzü vardı! Parayla çirkinleşti. Yazık,hem güzelliği hem de aklı noksan!

 9. arkasını dönük muhteşem görünüyor.ama ön tarafı bir facia.artık bu saç modelini değiştirmeli diye düşünüyorum.sürekli ortadan ayırıyor ve kalıp gibi duruyor.yüzü hakkında ise yorum yapmak dahi istemiyorum.

 10. aman yarabbi tamamen facia bence kadın gittikçe çirkinleşiyo.uzaylı gibi bi tipi var..saç rengi de insanı kahverenginden soğutmaya yetmiş de artmış

 11. bir felaket bence yüzü ne olmuş buna böyle ya 50 yaşındaki kadınlar gibi olmuş botoxtan herhalde yazık ya çok para olunca ne yapacklarını şaşırıp iyice çirkinleşiyorlar herhalde…

 12. saçlarının rengi çok fene olmuş bütün sevimliliği bitmiş gerçekten elbiseyi o değilde daha uzun boylu biri taşısaydı daha güzel görünebilirdi

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak