Fergie’deki Değişim

fergie-degisim1

fergie-degisim2

fergie-degisim3 

Son zamanlarda Fergie’nin kulaklarını çok çınlatmaya başladık. İşte Fergie’nin yıl yıl değişimi. 1993 yılı ile 2009 yılı arasında çok fark var ama 2003’ten bu yıla kadar olan sürede ki değişimi inanılmaz şekilde.

16 Comments
 1. Ne yapmış bu kız kendine yahu töbe bismillah bakamıyorm bile ..kaşları kaldırta kaldırta saça yapıştırcak eyvah eyvah

 2. çok üzüldüm ben şu yaptığına.
  yüzünü bu hale getirecek kadarda çirkinliği yok aksine hoşmuş yani. keşke kendi doğal haline bıraksaymış. belki zamanla biraz kırışıklıkları olurdu birazda sarkardı ama emin olun şu halinden çok daha güzel olurdu..

  yazık etmiş kendine. artık iflah olmaz. 10 yıl sonrasını düşünemiyorumm

 3. bu kadının bakışlarından hep korkmuşumdur .. oysaki ne kadrda güselmiş o saçlar o bakış fıstık gibiymiş insan yüzüyle neden oynarki böle yazık ya:S

 4. ________
  Sibelll o yolladığın linke baktımm süppperrr bn daha önce görmemiştm :D

  Hemen kaşlarımıı kaLdırmayaa gidiyoruuummmmmmmmm…..! :) :p
  _________

 5. burnunu niye yaptırmış anlamadım.gayet güzelmiş bence.ya bunlar bozmuşlar kafayı estetikle…kendilerini çirkinleştirmek için birbirleriyle yarışıyorlar.

 6. offff kendini ne hale getirmiş..kaşlar, burun, dudaklar.. keşke biraz daha doğal kalıp, kilo vermeyi deneseymiş estetiklerden önce..

 7. fergie ye bayılırım. özellikle sesine. kendisinide severim cok cesur bulmusumdur hep. ama o kaşlar cidden olmamıs be fergie. 1993 te taş bebek gibiymis.2007 tarzında kalsaymıs bari,big girls dont cry klibindeki giyinmek cok yakısıyordu ona,ayrıca 2009 u begenmedim biraz bronzlassın lütfen o hal nedir ya.o güzelim degisik sese yakısmamıs. ayrıca kocası masallah!!

 8. ben fergieyi herhaliyle seviyorum sesi ve kendisi çok güzel bir kadın başarılarının devamını dilerim kendisine

 9. bence fergie her haliyle harika ve çok güzel bi kız fergienin büyük bi hayranıyım ve onu çok seviyorum ne olursa lsun güzel her halide güzel 1993 ten 2010 ve hayatını sonraki anları çok güzel bi kız lürtfen düzgn yorumlar yapın gözünümü görmüo şu gzlliği ve harikalığı fergie seni çok seviyorum

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak