Fiyonk Modası

fiyonklar.jpg

Fiyonklar yine bütün kıyafetleri ve aksesuarları süslüyor yanlız bu sezon fiyonk modelleri biraz daha büyük. Kokteyl elbiselerde, mini elbiselerde, tuniklerde, bluzlarda, trikolarda,kemerlerde ve gömleklerde. Hatta ayakkabı ve çanta detaylarında da kullanılıyor. Geçtiğimiz haftalarda yaptığım büyük fiyonk ve kurdela trendini yansıtan bu haberimi de buradan inceleyebilirsiniz.

kurdelalibilezik2.jpg

Kalın tahta, mika kullanmadığınız veya rengini sevmediğiniz bilezikleriniz varsa ne duruyorsunuz, yapacağınız tek şey istediğiniz renk ve dokuda kurdela alıp bileziğin etrafını iyice sarıp bitme noktasında fiyonk atmak. Bu sezon kalın formlarda bilezikler çok moda. Ben bu kudelalı bileziği beşiktaş pazarından 1 YTL’ye aldım:)

12 Comments
 1. merhaba yelizcim.yine kaybolup geri geldim.dış gebelik ameliyatı oldum.şimdi gayet iyiyim.sen nasılsın? uzun zaman oldu yine.kemere baktım çok şık olmuş iyi günlerde mutluluk ve sağlıkla kullan. fiyonklara bayıldım. pantolonlardada çok şık olur diye düşünüyorum.

 2. Saadetçim, cici kolye yaptım renk renk fiyonklardan en kısa zamanda paylaşacağım :)

  Nefescim, tekrar geçmiş olsun umarım bundan sonra herşey yolunda gider, çok teşekkür ederim beğendiğine sevindim, sende bir ara kemerini örersin artık. Çok büyük olmadıktan sonra fiyonklu herşey hoş görünüyor:)

  Sevgiler

 3. bileziğinde çok şık olmuş bende deneyeyim.çok yaratıcısın.kemerimi örmeye başlıyacağım renklere karar verememiştim.düşündüm de krem laci ve kırmızı yapmaya karar verdim.beyaz pantolon ve kırmızı ayakkabıyla kullanırım.
  sevgilerimle….:)

 4. Yelizcim fiyonklar çok büyük olmadığı sürece çok şirin bir hava katıyor bileziğinde çok sevimli güle güle kullan :)

 5. Nefes, kemerini örünce benimle paylaşmayı unutma renk tercihin bence çok iyi nasıl olacak merak ediyorum:)
  Ceren, teşekkür ederim :) sanada bunun beyazını yapalım gelinliğinLe takarsın :)

 6. Bu sezon heryerde fiyonk var. Bende çok sevdiğim için şanslı bir sezon beni bekliyor galiba :)

 7. Alev, hangi mağazaya girsem fiyonklu mutlaka birşeyler görüyorum sevimli duruyor.

  Sinem, büyüklerde çok abartı duruyor, ufaklar çok şirin özellikle gömleklerde beğeniyorum.

 8. fiyonk ‘A bayılıorum her kıyafetımde her aksesuarımda kullanıorum.güzel paylaşımınız için saolun.

 9. Ben fiyonk modasını okulda kullanmak istiorum ama okul kuralları da biraz katı.Uyarı almadan fiyonk kullanmam için yardım ederseniz çok sevinirim…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak