Fiyonklar Bileğe Düştü

victoria-beckham-2jpg

fotoğraflar: celebrity-gossip
Victoria Beckham yeni bir trend başlatıyor herhalde. Bileğindeki dantelli fiyonk değişik bir hava katmış. Bildiğiniz gibi bu yaz ayakkabı ve babetler bilekten bağlı modellerden oluşuyor. Eğer ayakkabınız bilekten bağlı değilse ve bu trende ayak uydurmak istiyorsanız böyle bir detayı uygulayabilirsiniz.

17 Comments
 1. fiyonkların rengi siyah olsa hoş olabilirdi belki ama bu haliyle sevmedim… ama etek şahane, bayıldım!:) yalnız, o etek mi elbise mi çünkü tişortün içinden de beyazlık gözüküyor. bu tarz bi elbiseyi ya da eteği nereden bulabilirim?

 2. Bu kadında beğendiğim tek yer bacaklarıydı şimdi bakıyorumda ne hale gelmiş yahu kemikleri çıkmış birazda kas yapmış.. çok kötü çok ayyy bakamıycam wallaha aman aman…

 3. 2yıl önce arkadaşım bana yurtdışından bir çorap hediye getirmişti. babet çorabı gibi ve arka kısmından dantelli bantlarla bileğe bağlanıyordu. ona benzettim. victoriadaki de gerçekten hoşmuş.. eteğinide sevdim..

 4. Victoria her zamanki gibi çok classy. Eteğe özellikle bayıldım. Amma velakin zayıflık takıntısı yüzünden bacaklar çocuk bacağı kadar kalmış ve yanaklar resmen içeri göçmüş. Her an hastalanacak gibi gözükecek kadar zayıfken güzel gözüktüğünü düşmesi anoreksiya hastalığına doğru gidişatın göstergesi olabilir mi kızlar?

 5. rengi siyah olsaydı daa güsel olabilirdi. Ama ayakkabısını çokk beğendiimmm!!!
  bendee siyah düz rugan babetlerimi giydiğimde siyah kalın

  kurdelayı bileğime doluyorum ve fiyonk yapıyodumm ARKADAŞLARR sizde deneyinn çok hoş oluyooooooo!!!!!!!!!!! ;) fotosunu ççekip yollarm birara :)
  _________________
  _________

 6. Ayy iyice kurumuş bu kadın.Çorapsa ayağındaki süper,çok beğendim…

 7. beğenmedim ben ayağındaki fiyonkmudur herneyse…kel alaka olmuş..zaten sevmem şu vickimidir mikidir her neyse:)ama etek çok şirinmişş ya…!bulamasam dahi böyle bir etek diktiririm..çok şirinn durur tabi bende.vicky’nin bacaklar çubuk kraker olmuş artık iyy!!

 8. evet bence de ilk bakışta anoreksili gibi…olabilir de tabi…ayakkabılar güzelll…

 9. bu tarzı çok hoşuma gitti ayrıca fiyonkların orda kullanılmasını şiddetle tavsiye ediyorum hemen heryere fiyonk yapalım rengi uysun uymasın :) eteği süperrrrr

 10. Arkadaşlar bu tahmin ettiğiniz gibi çorap.Bir italyan firmasına ait olduğunu biliyorum.Ankara’da Ankamol de mağazası var.İnanın çok daha güzelleri var.Ah birde adını hatırlayabilsem:(

 11. Koca bi kafa çubuk krakar gbi iki tane kola benzer bişey 2 de kürdan bacak vallahi kusablirim ay kimse kusura bakmasın isterse dünyanın en şık kıyafetlerini giysn iskeletin üstnde nasıl duruyosa öyle duruyo işte, vücut yokki kadında..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak