G-Star İlkbahar Yaz Koleksiyonu

g-star.jpg

G-Star ilkbahar yaz 2008 Koleksiyonu, denimde bir çok yeni yıkamayı ve özelliği de beraberinde getiriyor; ham, işlenmemiş denim kumaş, vintage detaylar ve çeşitli renklerdeki gölgelemelerin görüldüğü, ham ve siyah renkten ekstra ağartılmış ve beyaza giden renkler..

G-Star Kadın
G-Star, farklı giyinmeyi seven kadınlar için yeni sezonda 3 yeni geniş kesimli denim modeli sunuyor. Bu modelden sezona damgasını vurması beklenen “Lumber Fit”, tasarımcılar arasında “erkek arkadaşımın pantolonu” olarak da anılıyor.  Diğer bir model olan yüksek belli ve çizme kesim paçalı “Q-Fit”i, yüksek bel ve geniş paçalı “Oversized Chino Fit” takip ediyor.

G-Star Erkek
G-Star erkekleri bu sezon mutlaka  bir “Harver pant” edinecekler. Bu model  klasik 5 cepli jean ile işçi pantolonunun birleşmesinden oluşuyor. Aynı tarzda hazırlanan “Lumber pant” ise, 1875 yılında maden işçilerinin giydikleri pantolon modelinin orijinal detaylarla modernleşmiş hali.

3301 Program
“3301 Programı”, erkekler için, Sec, Slim, Classic ve Original isimli dört denim modeli ve kadınlar için, Straight Fit ve Waist Fit denilen iki farklı model yarattı. Çeşitli yıkamalarda, geçen sezonlara oranla daha yüksek belli, düz paça ve ince detaylı olan 5 cepli klasik modeller, farklı ve orijinal denim modellere olan talebi karşılıyor.

Yorum yapınız

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak