G-Star’dan El Yapımı Ürünler

g-star.jpg

Her sezon, G-Star Handcrafted Programı ile benzersiz ürünleri reyonlarına taşıyan G-Star, terzilerin sanat eseri değerindeki dikimlerine 2008 kış koleksiyonunda da yer veriyor.

Programa dahil olan ürünlerde gözle görünen ve görünmeyen bir çok detay bulunuyor ve bu detaylar ürünleri denim tutkunları için mutlaka sahip olunması gereken bir parça haline geliyor. El yapımı çıtçıtlar ve perçinler, ağır mumlu tezgah dikişleri, lehimli ve giysinin bel kısmında koparılabilir düğmeler tipik detaylar arasında yer alıyor. Ayrıca ürünlerde her bölüm üzerinde parçanın adının, sayısının ve de işlendiği tarihin yazılı olduğu el yazısı bir damga yer alıyor. Kadın koleksiyonunda şortlar, spor ceketler, jilet yelekler ve tulumlar yer alırken erkek koleksiyonunda ise yelekler, tam oturan spor ceketler ve denimler ön plana çıkıyor.

G-Star’ın Kanyon’da mağazası var, gerçi Kanyon kış sezonunda keyifle mağazaları dolaşabileceğiniz bir mekan gibi görünmüyor ben şahsen gittiğimde çok üşüdüm:) ama birçok farklı markayı da bir arada bulundurduğu için arada sırada gidip dolaşmak lazım:)

2 Comments
  1. Yelizkom,
    G star benimde begendim bir marka ozellikle jeanleri cok iyi cikiyor soylemeden gecemiycem!
    jean etek,pantalon,short,mont akliniza ne geliyorsa.jean kumasi super yani!
    Bu arada haber icin tesekkurler.Bu kadar ayrintili tanimiyordum bu markayi:)ozellikliymis bayya yahu!
    xxx

  2. Beyzoş, ben henüz jean veya başka bir ürününü almadım ama kullanan arkadaşlarım var memnunlar. Kanyon’daki mağazasını gezdiğimde tarz ve hoş modellerin olduğunu gördüm. Yurtdışında nasıl çok talep var mı?

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak