Galatamoda Festivali 2010

 galatamoda copy

 11. Galatamoda Festivali, 26-30 Mayıs 2010 tarihleri arasında, Odakule’deki TRT binasının önündeki alanda gerçekleştiriliyor.  Dün ziyaret ettiğimde hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyordu. Bugünden itibaren açılan ve geç saatlere kadar devam eden festivalde Özlem Süer, İdil Tarzi, Arzu Kaprol, Günseli Türkay, Zeynep Erdoğan, Hatice Gökçe vb gibi yaklaşık 30 tasarımcının standı mevcut.

7 Comments
 1. yarın akşam gidip gezmeyi düşünüyorum.bu arada bgn uğrıycaksan yelizcim bizi fiyatlardan haberdr edebilirmsn rica etsem…

 2. Yelizcim,

  Ben de bugün Galata Moda’daydım. Tasarımlar şahane, atmosfer harikaydı.

  Herkese tavsiye ediyorum en azından gidip görmeyi.

  Dediğin gini elbiseler 200-500 TL arası ve Özgür Masur, Arzu Kaprol gibi başarılı tasarımcıların elbiseleri için gayet uygun fiyatlar.

 3. yelizcimmm ve diğer istanbuldaki şekerler çoooooook şanslısınız bizim yerimizede gezin yelizcim paylaşımalrını bekliyoruz gezmiş gibi olalaım ama yani dimi :))

 4. Arzu, dün bir ara uğradım. Hatta Gamze Saraçoğlu’nun saks mavisi uzun elbisesini beğendim. Dediğin gibi bazı modellerde fiyatlar bayağı indirimliydi.

  Beren, sizleri mahrum etmem merak etme :)

 5. Bende haftasonu gidicem, her sene gidiyorum çok güzel oluyo. Bu senede arkadaşlarımın standları var hem onları görcem hem gezicem =) e alışverişte yaparız artık =))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak