Galatamoda Festivali Başlıyor

galatamoda-aralik

9-13 Aralık tarihleri arasında Galata Moda Festivali başlıyor. Ziyaret etmek isteyenler şimdiden ajandasına not alsın. 27 türk tasarımcının katıldığı festival bakalım bu sefer nasıl geçecek. Daha önceden gezip izlenimlerimi paylaştığım Galatamoda festivalleriyle ilgili haberleri ekliyorum.

 2008 Galatamoda, 2009 Galatamoda , 2008 Galatamoda Akaretler

17 Comments
 1. katılımcılar çok iyi okunmuyor ama keskin gözlerim sayesinde(!) twist’i seçebildim. Saat kaça kadar açık acaba, belki akşam uğrayabilirim.

 2. yelizcim merhaba.katılımcılarla ve festivalle ilgili detaylı bilgi alabilirmiyim.afişten pek okuyamadım yazılar çok minik.çalıştığım için sanırım h.sonu gezebilme fırsatı bulucam ama 8e kadar açıksa iş çıkışıda olabilir.haberdar ettiğin için teşekkürler.geçen sene gidemediğim için çok üzülmüştüm..

 3. ayy yaaa domuz gribi tatili olsada okullar bizde gelsek yahuu :)) taa ankarlardan yoksa kaçıracağiz yine neyse artık burdan takip ederiz görev beklemez hele çocuklar hiç beklemez :))

 4. bende h.sonu gezebilicem umarım bu seneki fiyatları makuldur.yelizcim sana çoooook t.ederim bizi bu güzelliklerden haberdar ettiğin için :***

 5. selaaam.
  arkadaşlar ben okuyabildiğim isimleri yazara kyardımcı olmak istedimmmmm :):)
  BAHAR KORÇAN,ARZU KAPROL,HAKAN YILDIRIM,ÖZLEM SÜER,CEM LOKMANHEKİM,GAMZE SARAÇOĞLU,SİMAY BÜLBÜL,ÖZLEM KAYA.ÖZGÜR MASUR,MÜGE ERSİN,ZEYNEP ….
  ASLI GÜLER,BERNA CANOK,AYŞE DENİZ YEĞİN,ÇİĞDEM AKIN,YASEMİN ÖZERK,ZEYNEP ERDOĞAN,ÜMİT AYBAK ASLI GÜLER,NAZLI ÇETİNER,ZEKİYE KOÇARSLAN,TWİST :):) ARADA KAÇAKLAR VAR :):) ARTIK İDARE EDİN ARKİDİŞLERRR :p:p:p

 6. yelizcim ankaradan cumartesi pazar için gelmeyi düşünüyorum. haftasonu kimler olacak bilgin var mı?

 7. yelizcim burda kredi kaartı da geciyo mu ? kredi kartına o kdr alıstım ki elim bi türlü cash ‘e gitmiyo da :))

 8. Ben bi engel çıkmazsa pazar günü gitmeyi düşünüyorum. Çoğu kişi gidicek galiba Acaba birbirimizi tanıyabilmek için yakamıza bişeyler mi taksak ne yapsak :))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak