GAP ile Renkli Bir Yaz

gap2009yaz

gap2009yaz1

gap2009yaz3

GAP’in 2009 yaz sezonu ürünlerinde canlı renkler hakim, özelliklede mavi tonları biraz daha ön planda. GAP 2009 yaz koleksiyonunda jean pantolonlar bayağı ön plana çıkmış durumda. Bunun yanında renkli kısa kıvrılarak kapri şekline getirilen kanvas pantolonlarda göze çarpıyor.

Dün Fulya’daki Beymen ( Otim) Seri Sonu mağazasından bahsetmiştim. Mağazanın üst katında Gap’in çocuk ve yetişkin outlet  ürünleri satılıyor.

12 Comments
  1. Gap’in kumaş bir cok ürünü ülkemizde üretiliyor,etiketli olarak cok düsük fiyatta bulmak mümkün

  2. Kotlara bayıldım,2.resimdeki en sondaki kot ve ortaki kapri kota bayıldım,hoş eteklerde de bir uçuş uçuşluk durumu mevcut.süperr:)).Birde Mine’cim bahsettiğin ürünler orjinalleri mi eğer öyleyse nerde bulabiliriz?
    sevgiler…

  3. gap te tshrtler de indirim var =) ben bir aç tane edindim. penyeleri çok kaliteli. hiç bozulmuyor =)

  4. bu yaz gap ile beraber yaşadık gab a teşekkür ediyoruz böyle güzel kıyafetler yaptığı için ve yeliz e böyle şeyleri yayınladığı için

  5. çok beğendim,çok hoşlar. Ayrıca gap ürünlerini çok kaliteli buluyorum. Yıllar önce gaptan aldığım pantolonlarım hala taş gibi.

  6. Gapın ürünleri gerçekten çok hoş bende bayıldım. Daha önce hiç gaptan ürün almadım ama yelizin koyduğu resimler insanı çekiyor. Gapın ürünlerini nerelerde bulabilirim bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Bakırköy tarafı olursa daha çok sevinirim çünkü istanbulun yabancısıyım. Şimdiden herkese teşekkürler.

  7. gapın ürünlerini çok beğeniyorum ben de ..tuğçecim bakırköy capacity alışveriş merkezinde gap ın mağazası var bildiğim kadarıyla…

  8. hepsi çok güzel duruyor GAP en sevdiğim markalardan biri çok güzel ürünleri var

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak