Gece Elbiseleri Nerelerden Alınır

Gece Elbiseleri Nerelerden Alınır

Gece Elbiseleri Nerelerden Alınır

Gece Elbiseleri Nerelerden Alınır

Evlilik sezonu açıldı ve mezuniyet balolarına çok az bir süre kaldı. Hal böyle olunca elbise arayışlarına başlandı. Model arayışı içerisinde olan birçok ziyaretçimden mailler alıyorum. Sevgili Selen’de, çok pahalı olmayan gece elbiselerini nerelerden bulanabileceği konusunda bilgi almak istiyor.

Gece kıyafetleri ve elbiseler deyince İstanbul’ da ilk aklana gelen yerler konusunda biraz fikir vermek istiyorum. Sizlerde “Soralım Cevaplayalım” köşesinde masaya yatırdığımız bu konu ile ilgili  önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

-Önce Nişantaşı sokaklarını şöyle bir turlamanız lazım. Sokak aralarını iyice dolaşıp bir dolu irili ufaklı butik tarzı mağazaların içlerine girip araştırma yapmanız lazım.

-Debenhams’a da bakmanızı önerebilirim.  Şu an anneler günü dolayısıyla bazı ürünler %50 indirimde, bazıları ikinci ürüne %50, bazılarıda %30 indirim uygulanıyor. Geçen haftalarda Red Herring’e ait hoş elbiseler gördüm. Farklı markaların elbiseleri de mevcut. Özellikle gece için askılı, clutch tarzında çantalarda indirim dibe vurmuş durumda.

-Airport Vakko Outlet’den daha önce sizlere bahsetmiştim. Orada da uzun alımlı gece elbiseleri mevcuttu.

-Beşiktaş Sinan Paşa Pasajı ve yanındaki pasajda üç beş tane gece elbisesi satan butik tarzı mağaza var. Çeşit de oldukça fazla, yolunuz düşerse uğrayın derim.

-İstinyepark Beymen, Kanyon Harvey Nichols ve yine Kanyon’un alt katında bir mağaza var adını şu an hatırlayamıyorum. Pahalı ama hoş modeller bulabileceğiniz yerler. İstinye Park’da bir dolu ünlü markanın mağazası mevcut, fiyat ortalaması yüksek ama aranızda mutlaka tercih edenler olabilir.


Yorum
 1. Posted by ayla
 2. Posted by seda
 3. Posted by pelin
 4. Posted by DenizZz
 5. Posted by beste
 6. Posted by burcux
 7. Posted by bLaze
 8. Posted by Ahenk
 9. Posted by burju
 10. Posted by gasme
 11. Posted by bukalemun
 12. Posted by ASLI
 13. Posted by lulu
 14. Posted by seda
 15. Posted by DeryaC.
 16. Posted by Nazlı
 17. Posted by Ceren
 18. Posted by sekerclk
 19. Posted by Dimple
 20. Posted by bukalemun
 21. Posted by magices
 22. Posted by elo
 23. Posted by asil
 24. Posted by BURCU
 25. Posted by ZEYNEP
 26. Posted by bahar
 27. Posted by ozge
 28. Posted by müge
 29. Posted by hnd
 30. Posted by sincap
 31. Posted by sonayim
 32. Posted by selinn

Yorum Yapın