Geleceğin Leighton Meester’ı

suri-1

suri-2

suri-3

suri-4

suri-5

Tom Cruise ve Katie Holmes’in kızı Suri Cruise doğduğundan beri moda ikonu olma yolunda ilerliyor. Bu yaşlarda giydiği topuklu ayakkabılar ve sürdüğü rujlar ile birçok kez konu olan Suri Cruise kendisine ikon olarak Gossip Girl’in yıldızıLeighton Meester’ı seçmiş. Suri’nin bu büyümüşte küçülmüş hallerini ne kadar da eleştirsek de çok sevimli göründüğünü kabul edelim.

18 Comments
 1. Gerçektente benziyorlar :) ama şu topuklu ayakkabı olayı gözüme hiç hoş gelmiyor.

 2. dünyalar güzeli bi kız inş benim kızımda böyle güzel ve sevimli olur (sağlıklı olsunlarda) topuklu ayakkabı ise bu kadar küçük bi çocuğa neden giydirilir anlamıyorum asla kızıma giydirmem ama çok yakıştığını söylemeden geçemiycem:)

 3. Ya bu kız çoook tatlıı ama ayaklarına yazık yaaa.Ufacık çocuğun neyine topuklu ayakkabı :S
  Bence bu kadar şımartılırsa geleceğin Lindsay Lohan ‘ı olurrr

  ******************************

 4. ayy süper olmuş ya :))
  küçük kadın görüntüsünden bir kurtulamadı suri, hele o topuklu ayakkabıları..
  bir de kış günü yazlık kıyafetlerle hasta olmuyor mu acaba bunu da ayrı merak ediyorum…

 5. Suri’nin Styling’çisi gossip girl’in hiçbir bölümünü kaçırmıyor belli ki.
  Leighton Suri’^nin yanında sönük kalmış bu yüzden.

 6. çok cici olmuş her hali ayrı güzel.topuklu ayapbabılarıda çok şeker omuşş:)
  ayakları ağrımıyormu merak ettim bnde doğrusu..gerçi çok topuklu durmuyorlar ama..

 7. ayy ne kadar tatlı yaa valla ben hep erkek çocuk istiyorum ama kızalrda pek şeker oluyrlar kokoş olanalra bayılıyorum oy oy nazar değmesin :))

 8. Çok şeker,çok sevimli bir kız. Hatta geleceğin mankenlerinden diyesim geliyor :) Zaten ben çocuğu eleştirmiyorum,eleştiremiyorum.Çünkü çocuktur,doğruyu yetişkinin göstermesi gerekir.Bu açıda eleştirdiğim Katie. Çocuğu bir yerde sınırlamak gerekiyor diye düşünüyorum.Çocuğu bunaltmadan,ona arkadaş gibi yaklaşılabilecek ama bazı kuralları çiğnetmeyecek bir otorite gerekli.Bunun için de ince bir denge… !!

 9. ayy allahım böyle kokos kız cocuklarını gördükçe içim gidiyo bayılıyorum işllh benmde kızım olsun allahım (ama önce saglıklı eli ayagı düzgün tabiki) kim bilir nası süslerim ben onu :))giydirip süslemek ayrı bişeyde topuklu ayakkabıda bi derece ama küçük kız cocuklarının makyaj yapmaları, sadece özel günlerde bile olsa hiç hosuma gitmiyor cocugun masumiyetine hiç ama hiç yakıstıramıyorum dogrusu..

 10. Küçük çocukların bu yaşta makyaj yapmasını doğru bulmuyorum ama böyle görüncede mıncıklıyasım geliyor:)

 11. yavv ben bu kızı yerim ne şeker bişe bu bölee:)) ayrıca ne yalan söliyim bütün ayakkabılarıda cicileride kendi gibi çok tatlı. hem hepimiz daa küçücükken topuklu ayakkabılar için ölüp bitmezmiydik her seferinde aldığımız cevap büyüyünce giyersin sen daa küçüksün olmaz..vs.vs. idi. o yüzden küçüklüğümüz biran önce büyümeyi istemekle geçti ve biçok çocuğun aynı şekilde. bence sık ve abartı olmamakla beraber bi mahsuru çokta yok.

 12. Çok tatlı bi kız suri çok duru bir güzelliği var ama ne bilim bu kadar göz önündeler o yüzden daha düzgün şeyler giydirip çıakrabilir. topuklu ayakkabıları fln eminim ki ortopedik korumalı filandır ama benim hoşuma gitmedi evinde giyip özencini alsın ya da çocuk partilernde filan ama sokakta büyük kadın gibi dolaşması anlamsız ve çirkin bence. Ahhh anjelina jolie nin kızı “shiloh” a ne demelii :) böyle bir güzellik yok yok Allah bağışlasın hepsini, bize de zamanı gelince versin inşallah hayırlısyla :))

 13. Sanırım Suri Hanım’a bu ayakkabıları günlük hayatında giydirmiyolar. İzlediğim bir roportajda topuklu ayakkabılar “her anımız kayıt altında olduğu için böyle bir kanı var ama biz dans dersinden çıkıyoruz” demişti sevgili babası:) Yani bu ayakkabıların çocuk için uygun olmadığını eminim herbirimiz kadar onlarda biliyodur, ama dans ayakkabısıda buysa naapsınlar?

 14. ben çok hoşlanmadım açıkcası. Çocuk dediğin çocuk gibi görünmeli yetişkin gibi değil. rujlar sallantılı küpelerle annesinin boyu kısa arkadaşı gibi duruyor. ben şahsen yakıştıramadım 3-4 yaşındaki bir kız çocuğuna.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak