Gelin Çiçeği

gelincicekleri.jpggelincicekleri2.jpg

Bu sitede gelin el buketi ve düğün için çiçek tasarımları yapıyorlar. Gelin çiçekleri eskiden olduğu gibi standart olarak tasarlanmıyor. Çoğumuzun tercihi klasik tek renk el buketleriydi ama artık yeni trend renkli çiçekler. Tabi bunda abartıya kaçmamak gerekiyor, ben şimdi yaptırsam yine beyaz gül tercih ederdim sanırım:). Rengarenk gelin çiçeği yaptırsam nasıl durur diye düşünenler için örnek el buketleri, uçuk pembe çok cici görünüyor. Evlilik hazırlıkları yapıyorsanız bu kategoriden diğer haberlerimi okuyabilirsiniz.

gelincicekleri3.jpg

3 Comments
  1. yeliz’cim ben de evlilik hazırlıkları yapanlardanım. 23 gün kaldı düğünüme. daha bugün baktım gelin çiçeklerine ama karar veremiyorum nasıl bir şey olsun diye. o kadar çok çeşit var ki… insan hangisini seçeceğini şaşırıyor. gerçek mi olsun yapay mı, beyaz mı olsun renkli mi, uzun mu olsun yoksa klasik yuvarlak modelde bir şey mi seçemedim gitti… rüyalarıma giriyor artık. düğünüme birkaç saat kalmış ama ben hala saçımı yaptırmamışım ve çiçeğim de yok :)))

  2. Zuhal, bilirim o günlerde ne kadar kararsız kalındığını, bence canlı çiçek olsun,uçuk pembe veya beyaz gül olabilir, yuvarlak veya uzun saplı olur sapına kurdela bağlatırsın veya beyaz,mor, pembe orkide olsa onu rahat taşıyabilirmisin biraz uzun olur ama çok güzel olabilir, saçına gelince klasik kabarık topuz yaptırma derim ben sevimli bir topuz veya yarım açık olabilir, daha başka paylaşmak istediğin şeyler olursa mailden yazarsın, sevgiler

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak