Gelin Saç Modelleri

Evlilik hazırlığı aşamasında her bir detay için ne kadar kararsız kalındığını ben yaşayanlardan biri olduğum için çok iyi biliyorum. Son zamanlarda bu konulara çok fazla değinmediğimi farketttim ve sizler için romantik saç modelleri sunmak istedim. Daha önceden yaptığım haberler evlilik hazırlıkları kategorisinde arşivleniyor, göz atmanızı öneririm.

12 Comments
 1. mrb
  modeller çok hoş. çok beğendim.benimde düğünüm mayısta olucak. bu yüzden fazlasıyla gelinlik ayakkkabı ve saç modelleri var pcmde. tabi sizin sitenizinde çok büyük yararı oldu. kararımı verdim hepsi için umarım hepsi istediğim gibi olur…yelizindünyasını takipe devam:)

 2. ahh ne zor şeyy :/ benimde mayısta olacak inşallah hilal şimdiden sanada mutluluklar dileyim ;) benimde pc’m arşivlendi.Katalog yapsak iyi satarız :) ama ben hala saç ve gelinlik konusunda kararsızım :( topuzmu yoksa salıkmı yaptırayım karar veremedim hala :( ne olcak bilmiyorum son gün karar vericem yine heralde…

 3. hilal ve glsn kolay gelsin kızlar..zor işler,çok model örnek vs var kafa karıştırıyor..bunun için”bana ne yakışır”mantığıyla hareket etmek en doğrusu..4.model en çok rastladığımız ve hoş bir model,6.daha romantik kır düğünlerine iyi gider…gelinlik,mekan ve saç uyum içinde olmalı bence..ben şimdilik topuz istemiyorum..eline sağlık yelizcim bu haberlere bende bayılıyorum:))

 4. teşekkürler glsn.katalog konusunda çok haklısın valla.mayısın kaçında olucak merak ettim doğrusu benimkisi 17 sinde. ama hem çok zor hem de çok heyecan verici bi durum bu evlilik.ben 8 9 ay önceden bakmaya başlamıştım ama bi ara rüyalrımda falan gelinlik görüodum o derece sıyırmak üzereydim nese normale döndüm allahtan.
  aynen o taktikle gelinlik kınalık ve saçım için kararımı verdim maybe. yoksa işin içinden çıkılmıyor valla.saçım düğünde şık bi topuz kınadada gayet doğal salık olmasını istiyorum.bakalım hayırlısı tabi. allah tüm evlenecek olanlara yardımcı olsun hepimizin her isteği gönlünce olsun..hı bu arada sanada mutluluklar glsn:)

 5. kızlar ben 1.5 senelik evliyim bende sizin gibi ne arşivler yaptım ama bi tavsiye kafanızda bi kaç tane alternatif gelinlik modeli olsun . saç konusunda ben de kınada açık bırakıp düğünde topuz yaptırmıştım ama şu an pişmanım:S gelinlikle açık dalgalı saç cok daha güzelmiş peri kızı gibi bi düşünün derim ben:)
  ikinize de mutluluklar umarım cok güzel olursunuz =)

 6. hepsi çok güzel bir tek en alttaki soldaki pek hoş değil o kadar bu yılın gelinleri yaşadı valla…..

 7. Daha güzel ve çekici saç modelleri olsa daha güzel olur bence… peki sizce?..

 8. hiçbirisi benlik diil ya:( salık ve hafif dalgalı modeller istiorum yeliz ya yardm please:)1 ağustosta evlenijem inş.bende…modeller çok war sürekli bakıyorum ama önerilerine ihtiyajım war..

 9. ya arkadaslar bnm düğünüm haziranda ve sac konusunda tek kararım salık olacagı hafif model verilsin istiyorum ama değişik bir model olmalı bana yardımcı olun:S

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak