Gelinlik Aksesuarları / Swarovski 2008 Koleksiyonu

gelinlikaksesuar2.jpg
gelinlikaksesuar11.jpg

Mücevher ve hediyelik dekoratif aksesuarlar üreten Swarovski ‘nin koleksiyonları yurtdışı ile aynı anda İstanbul mağazalarında satışa sunuluyor. Mağazaları Bağdat Caddesi, Nişantaşı ve Levent Kanyon’da mevcut. Swarovski kristal bir taş, kristal de berrak ve parlak iyi kalitede bir cam. Birçok marka kristal taşlı takılar üretiyor fakat parlaklığı, kesimi ve kalitesinden dolayı Swarovski rakiplerini hep arka planda bırakıp kendinden söz ettirmeyi başarıyor. 2008 yılı için gelinlikle kullanılabilecek takı ve aksesuarlardan bir kısmını sizler için seçtim.

7 Comments
  1. Şekercim,swarovski takılar gerçekten inanılmaz güzel ve parıltılı. Geçen sene bana da Melih’in yiğenleri yurtdışından gelirken küpesini hediye olarak getirmişlerdi. Özel günlerde gerçekten beğenerek, zevkle takıyorum. Bence sende bir çift almalısın…

    öptümm:)

  2. Özlemcim, iyi günlerde kullan:) Kristal takının yeri başka parıltısı yeter:) ben kendi yaptığım takılarda da renkli kristal taşlar kullanıyorum.
    Sevgiler

  3. Yelizcim düğünde bende taç takacam,sade şık bişey olsun istiyorum. Sağdaki tacı çok begendim ona benzer bişe bulabilirm umarım.

  4. Cerencim, bulursun iste yeterki, güzel cicili bicili bir gelin olacaksın, çok merak ediyorum:)

  5. Gerçekten güzelmiş. Bağdat caddesi veyaheut kadıköyde gelin aksesuarları satan yerler biliryor musun .. yardımcı olursanız çok sevinirim..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak