Gelinlikte Siyah Detaylar

marla-sokoloff-1

marla-sokoloff-2

marla-sokoloff-3

fotoğraflar: just jared

Oyuncu Marla Sokoloff, gelinliğini siyah fiyonklu kemer ve ayakkabı ile tamamlamış. Hatta gelin buketinde bile siyah tomurcuklar var. Gelin dergilerinde pembe, yeşil, bej tonlarında kemerler gördüm ama siyahıyla ilk defa karşılaşıyorum.

22 Comments
 1. ayyy ama gelinlik harika yaa özellikle üst göğüs kısmına bayıldım allah mesut etsin :)))

 2. gelinler savaşı filminde kate’de süper bir gelinlik giymişti.
  vera vang idi o gelinlik. belindede siyah kuşak vardı.
  ama yook illa pamuk prenses gibi kat kat giyineyim, heryerinden taş pul payet olsun dersdeniz onu bilemem :))

 3. saçmalık gelinlik bu normal bir tuvalet değil rengi masumiyeti saflığı temsil eder gelinlik beyaz olur arkadasım bilemedin kırık beyaz olsun(çokta masum olmayan hanım arkadaşlarımız için :D ) siyah farklı olmak adına dejenere olmak bana göre sadece…

 4. İçini doldurunca güzel durmuş her zaman sade gelinlikten yanayım bence çok hoş gözüküyor ama ben bu kadar gögüs dekolteli tercih etmem o ayrı :) siyah kuşak ve ayakkabıya gelince değişik ve güzel görünüyor beyaz tabusunu kıralım artık bence :):):)

 5. farklı bi tarz olmuş ama ben gelinliğe siyah yakıştıramıyorum. detay bile olsa..

 6. Süüüüüüper. Maggie Sottero’da geçen sezondan beri siyah detaylı bir kaç gelinlik model gördüm. Bende hatta siyah detay düşünüyorum gelinliğimde.

 7. ben beğenmedim..kırmızı kuşağıda hiç sevmem zaten..takmamıştım da..:))

 8. hmmm bende bayıldmm çok tatlı olmuss…sıyah detayları kullanmam o ayrı ama gelınlık mukemmel..

 9. gelinlik çok güzel,duvak güzel,saç makyaj güzel,böyle sade gelinlikler revaçta artık,göğüs dekoltesi biraz abartılı,siyah detaylar olmamış,sanki bir şeyi protesto ediyor düşüncesini uyandırdı bende…gelinlikte farklı renklerin kullanılmasını sevmiyorum ben…

 10. bu arada benimkide pembe beyazdı hemde 6 sene önce ;) pembe kuşak göğüsün üst kısmından geçiyordu (straptes kısmı pembeydi yani) arkadanda iki yandan kuyruğa dökülüyordu… ozaman beğenmemiş mecburiyetten kabul etmiştim ama şimdi hoşuma gitmeye başladı :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak