Gelinlikte Trendler-1

gelinlikmodasi-1

gelinlikmodasi-2

gelinlikmodasi-3

2009-2010 sezonu için gelinlik modelleri ünlü markaların modaya karşı bakış açısıyla şekilleniyor. Üst kısımlar genelde tek omuz  şeklinde,  alt kısımlar ise hafif hareketli ve çok kabarık olmayan tarzda. Farkındaysanız dantel işlemesi çok aza indirilmiş durumda.

Yarına ise gelinlikte trendler 2 var kaçırmayın:)

18 Comments
 1. bu sene geçti artık 2010 gelini olcam inşallah. bende tek parça ve düz ve sade gelinliklere bayılıyoum bunlarda süper fikir aldım tşkler…

 2. Ben alt sırada soldaki gelinliğe bayıldım/Yani 7 numara.Tam tarzım.
  Bende 2010 gelini olcam. Ben gelinliğimi buldum bile.Bu tarzlarda :))
  Ne istediğimi çok iyi biliyorum.Gelinliğimi gördüm – işte bu – dedim.

 3. 1., soldan 4. ve 5. gelinliklere bayıldım.allah tüm genç kızlara nasip etsin sevgiler kızlar =)

 4. bende 11.ayda gelin olucam.gelinliğimi tek omuzlu düşünüyorum ama daha karar aşamasında.birde etek kısmını çok kabarık düşünmüyorum orta halli ideal benm için :)

 5. 2009 yaz sonu gelini olcam ve benim fikrimde 2010 sezonuyla birlikte değişti artık kesinlikle bu tarzda gelinlik insana tanrıça havası veriyo

 6. bnm gelin olmama daha çok var ama bnde sade bişiler terch etmek istiorum 1. ve 3. dikkatimi çekti çok hoş duruolar

 7. Bana gelinlikten çok abiye bir elbise gibi geldi bunlar, gelinlik dediginde azcık al pul olacak:)))

 8. Ben 10. ayda evleniyorum ve çok kabarık olmayan sırf Fransız Küpürü bir gelinlik düşünüyorum sizinle bir ara nişan resimlerimi paylaşmak isterim.

 9. evleniceklre duyrulur biizm içinde ilersi için fikir olmuş oldu teşk ederim yeliizcim bu arada kokosh cum seninki bitmek üzeredir ama sanada fikir olur tatlım :))

 10. Gelinlik diyince böle kalbarık, çiçekli filan fırfırlı akla gelirdi eskiden -ki ben de öyle isterdim- şimdi bu sade olanlar çok hoşuma gitmeye başladı, tek omuzlular süper inanılmaz şıklar:)

 11. ewet 2020 gelınlık modellerı gercekten hos arkadaslar sıze tavsıyen 1 numarada olsa tarlatan gymenız tarlatansız gelınlıkde hareket etmek zorlasıo ve gorntu pek hos olmaya blıo cok darda olsa bı tarlatan mutlaka giyin derim ben!

 12. bence gelinlik dediğin kabarık olur ne bu böyle nişan elbisesi gibi beğenmedim bu modelleri

 13. 9 numaranın alt kısmına bayıldım. aday bile yok ama bakmadan alamıyo insan kendini :)

 14. gelinliklerin dantelden kurtulmasına kimse benim kadar sevinemez herhalde! o kadar itici geliyordu ki öyle masa örtüsü gb aşırı işli dantelli gelinlikler, oldum olası danteli sevmem zaten, bu yeni akımı çoookk sevdim:) sade şık asil! 7. sıradaki çok hoş! strablez ve gögüs altında gümüş ince bi sıra tel kırma işli gelinlikleri de çok begeniyorum 8.de onu andırıyor…

 15. Oldum olası danteli sevmemişimdir.Gelinliktede itici durduğu kanısındayım.Yalnız bu gelinlikler pek bana hitap etmiyor.Bana göre gelinlik zarifliği ve göz kamaştırmayı aynı anda sağlamalı.Ayrıca gelinlik kişinin hayallerini süslemeli.Nedense son zamanlarda herkes pronovias tutkunu olmuş durumda.Bence gelinlik kendi hayallerinizi yansıtmalı,tasarlanmalı,çizilmeli ve diktirilmeli.En önemlisi denenmeli.Çünkü herkes herşeyi taşıyamaz.Rengi,dokusu..ne bileyim çok düşünülmesi gereken bir konu gelinlik.Allah herkese nasip etsin.

 16. 1 ağustos 2009 düğünüm var inşALLAH..gelinlik dediğin kabarık olur ayol..
  şahsen benimkisi öyle:)
  üstü tümden incili dantel, altta piliseli boyuna fırfırlar..otantik bir havası var..
  bende danteli seviyorum ağır bir hava veriyor bence..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak