Gianfranco Ferre Defilesinden Canlı Canlı

_mg_2962

Fashionable İstanbul by Avea’nın ikinci gününde ilk defile Gianfranco Ferre defilesiydi ve biraz önce sona erdi. Şimdilik bir kare fotoğraf paylaşabiliyorum.  Birazdan Salvatore Ferregamo defilesi başlayacak. Defile sonrası taze haberlerle yine burada olacağım:)

8 Comments
  1. yeliz hanım bu ne hız:)tebrik ediyorum sizi gercekten a bölümindemiydiniz b demi?fotolardan anladıgım kadarıyla a dasınız bende ordaydım yarın oturma listelerinden bulmaya calısıcam sizi:)

  2. Ya bu Jessica Stam da bi haller var bence :) Yani pudra rengi elbisesi çok özensizdi onu geçtim bu gün cnn turkte defileyi canlı izledim kadın resmen felaket yürüyodu ya elleri kolları ayrı gidiodu.Hiç beğenmedim

  3. yeliz 1. ve 2. gunu pek fazla önemsemiyorum ama 3 gun yani vivienne westwood defilesini çok merak ediyorum… umarım bizimle ayrıntılarını vs bir an önce paylaşırsın.. teşekkürler iyi çalışmalar

  4. valla berencim sende yine naklen yaın var bende o da yok yurtta kaldığım için:(( netten izlemeye çalıştım ama görüntü kalitesi sıfırdı.bu fotoğraflarla yetiniyorum:))

  5. ya süper yeliz yaa seninle tanışmak çokk istiyorum bende kostum tasarım okuyorm.. bu alanda da daha çk gelişmek istiyorum. stilist çizmlerimde cok güzel bi şeilde sana ulaşabilsem :( ama nrde yada sen bana ulaşsan :( :S ihtimal varmı ?

  6. Renkler kumaşlar, muhteşem. Artık sadeleşme zamanı, daha sade daha şık,daha sofistike…

  7. ben ayakkabısını çok beğendimm :):) ne şanslısın canlı canlı yerinde izlemek mükemmellsiiiin :):)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak