Gizia Defilesinde İş Kazası

gizia1

gizia2

gizia3

İstanbul Fashion Days  Gizia Defilesinde daha önce Prada defilesinde gördüğümüz düşme olayına benzer bir olay yaşandı. Yüksek topukların azizliğine uğrayan manken az kalsın tam önümde düşüyordu son anda toparladı. Herkesin gözü önünde düşmesi çok kötü olurdu.

6 Comments
 1. bu kız bir ara şu televizyondaki modellik yarışmasına katılan kızlardan biri değil miydi :)

 2. kıyamam, ne kadar üzücü ve çok ironik. prada defilesindeki kadar ironik. tanıttığın ürünü senin memnun olarak kullanıyor olman lazım. fonksiyonel, rahat bir ürün olduğu onayıyla tanıtıyor olman lazım. gizia gibi bir markanın sunduğu ayakkabı, kullanışlı olmasa gerek, haphafif kızı taşıyamamış. heyecan, zeminin kaygan olması, objektifler ve izleyiciler nedeniyle dikkati dağılmış da olabilir. ama sonuç önemli. herkes kızda değil ayakkabıda kusur arayacaktır, bu da marka için kötü..

  ayrıca IFD hakkında en sansasyonel haberlerden biri buymuş yeliz, ellerine sağlık:)

 3. Manken için çok üzücü bir olay onun yerinde olmak istemezdim. Düşünsenize sokakta bile böyle birşey yaşadığımızda ne kadar kötü oluyoruz. Defilede bir sürü ünlü, modacı, gazeteci, televizyoncu birde YELİZ var. Yeliz’e kötü yakalanmış ama mükemmel bir habercilik.

 4. Kendisi adına üzüldüm..Gerçekten üzücü bir durum..Seda’nın da dediği gibi zeminden,dikkat dağınıklığından falan da olabilir.Ama marka için kötü olmuş gerçekten..
  Fakat;canlı olarak görüldüğünde durum nasıl gözüküyordu bilemiyorum ama fotoğraflarda Michael Jackson tarzı dans eder gibi durmuş :)
  Diğer arkadaşlara katılıyorum; fevkalede bir habercilik! Nasıl yakaladın bu anı? :)

 5. yelizcim maşallah senden bir uçan bir kaçan kurtuluyor hee :) ama kıza üzüldüm yazık çok topuklu giymiş ya ondan dimi yavrum yaa ama iyi toparlamış zaten mankenler bu konuda uzman olmuşlardır artık :)

 6. Aaaaa ben hiç farketmedim. Ortalarda arkada duruyordum, bu kızı hatırlıyorum eliyle göğüs kısmını tutup yürümüştü dikkatimi çekmişti ama hiç düştüğünü görmedim valla helal olsun hemen yakalamışsın canım :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak