Gladyatör Sandalet Modası

gladyatormdoasi1.jpg

gladyatormdoasi2.jpg
Sıcak havaların iyice kendini hissettirmeye başladığı bu dönemlerde gladyatör sandaletlerde ayaklardan çıkmaz oldu. 2007 yaz sezonunun trendlerinden biri olan gladyatörler 2008 yaz sezonunda daha da ön plana çıkıyor. Sienna Miller, Lindsay Lohan, Gwyneth Paltrow, Jennifer Conolly, Kimberly Dunst gibi ünlüler hem günlük hayatlarında hemde davetlerde gladyatör sandaletleri tercih etmişler.

Yüksek topuklardan sıkılanlar 2008 yaz sezonunda gladyatör sandaletleri rahatlıkla kullanabilirler. Ayrıca bu yaz sezonunda göze çarpan safari modasını tamamlayan bir trend.

8 Comments
  1. Yelizcim merhaba uzun bir aradan sonra nihayet yine ziyaret edebildim güzel blogunu. Bu düz sandaletlerden hiç hoşlanmama rağmen sanırım bu yaz birkaç çift edinmek şart oldu ne de olsa bebek beklerken daha sağlıklı bir seçim olur:))
    Yelizcim hamile bayanlar için önerilerini bekliyorum.Çok öpüyorum seni her zaman ki gibi bombasın.

  2. Seldacım, seni merak ediyordum tahmin etmiştim sende bir süpriz olduğunu, çok sevindim:) Kendine çok iyi bak artık bir süre rahat şeyler giyeceksin demekki:)
    Sevgiler

  3. mrb ben çok beğeniyorum bu sandaletleri almakta istiyorum ama hiç göremedim uzunlarından istiyorm ama ben nerde bulabilirm hangi markalarda var uzunlarından yardımcı olursanız sevinirim..ayrıca blogunuz çok güzel olmuş..=))

  4. Nur merhaba, Nine Vest, Bershka, Elle, Bambi gibi mağazarda görmüştüm. Teşekkür ederim, sevgiler

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak