Gladyatör Sandalet Trendi

gladyator-sandallar.jpg

Gladyatör sandalet modası 2008 yaz sezonunda da devam ediyor. Geçen yaz başlayan bu trend bu senede devam edecek. Eskiden bu tarz modelleri sadece turistlerin ayağında görürdük şimdi ise bütün markalar koleksiyonuna almış durumda.

 gladyator-sandal.jpg

Kate Olsen kardeşler ve Sienna Miller 2007 yaz sezonunda gladyatör sandalet giyen ünlülerin başında geliyorlar. 2008 yaz sezonu modasında da giymeye devam ederler gibi geliyor. Bence taraklı ve büyük numara giyen kadınların tercih etmemesi gereken modeller bunlar. Nedense ayakları güzel olmayan bayanlar daha cesaretli oluyor beş parmağı da dışarda geziyorlar. Tam tersi ayakları minicik ve hoş olanlarda kapalı modelleri tercih edebiliyor.

balenciagass08.jpg

Çizmeye benzer gladyatörleri Türkiye’de Eda Taşpınar’dan başka biri kullandı mı? bilmiyorum. Ben pek kullanılacağını zannetmiyorum. Yurtdışında daha çok defilelerde ve bazı ünlülerin ayağında görmüştük bakalım 2008 yaz sezonunda da giyilmeye devam edilecek mi?

12 Comments
  1. yelizcim geçen sene indirimde bi sandalet almıştım.hiç giyemeden kış gelmişti.bu sene yine moda olmasına çok sevindim.dünkü pasta yı yapacaktım çok şık bir tarifti ama yapamadım.seninle paylaşmak istedim.Dün akşamı hastanenin acilinde geçirdim.Çok ağrım vardı.Sonuç çok mutlu ediciydi.HAMİLEYMİŞİM.Tanrının bana güzel bi hediyesi oldu…

  2. nefescim, ne güzel sandaletlerini bu yaz keyifle giymeye devam edersin:) ÇOK SEVİNDİM hayırlı olsun! pastayı başka bir gün yaparsın, bu arada ağrı neden oldu? merakım için kusura bakma.

    sevgiler

  3. yelizcim üşüttüm zannettim ama meğersem hamilelik için kasılmalar oluşmuş.ilgine çok teşekkür ederim.öpüyorum.

  4. büyümüşte küçülmüşler:) bazen boylarından büyük kıyafetleri giymeye çalışıyorlar komik oluyorlar ama şirinler:)

  5. ayakkabılar gerçekten çok güzeller Çok beğendim vallahi ben sivasta yaşıyorum inş. sivasa bu ayakkabılar gelir gelsin hemen alcam

  6. arkadaşlar daha uzun olan gladyatör sandaletlerden hiç istanbulda gören varmı? mary kate/ashley hangisi çıkaramadım ama ilk fotoğraftaki gibi olanlardan?

  7. yelizcim demiştin eda taşpınardan başkası giymez diye şimdi milletin ayagında dolanıyor:)))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak