Gladyatör Sandalet ve Ayakkabılar

ayakkabimodelleri1.jpg

Geçen yaz başlayan gladyatör trendi bu senede devam ediyor. Düz taban onları bu sene uzun şifon, koton elbiselerinizin altına özellikle günlük hayatınızda kullanmanın tam zamanı.

ayakkabimodelleri2.jpg

2007 yaz sezonunda gladyatör sandalet trendini vurgulayan ünlüler bu sene de bu trendi sürdürecekler gibi görünüyor. Birçok ünlü markanın koleksiyonlarında alternatif gladyatör modellerine yer verilmiş. 

10 Comments
  1. yelızcm emeğıne sağlık gusel ayakkabılar ama ben gıyemıyorum o baska sana anlatmıstım ya durumu yelız su parmak olayı kahretsin ya :(

  2. Modada sadelikten yanayim ancak, kadinda bu “gladyator” tipi sandalet kavramı biraz gücün simgesi gibi olmus sanki. ordan burdan fiskiran kemerler, iri taslar, gobek iceride gogus disarida gergin duruslar filan…Ayaginiza bir “dünya” giyiyor gibi hissedeceksiniz, umarim biz erkekleri bunlarla tekmelemeye kalkmazsiniz cok yakinda :o) yuksek okceli gladyatorler sizi…

  3. Alevcim, çok rahat modeller ama biraz düz tabalı ;)

    Tubacım, dert etme babet giy o zaman yada renkli çok hoş spor ayakkabılar var onlardan da tercih edebilirsin.

    Armağan, çok kullanılan kemerler, bantlar göz yoruyor aslında daha sade duran modellerini tercih etmek lazım. Böylece erkeklerde bize laf atmak zorunda kalmaz:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak