Goldaş Silver Koleksiyonu

goldassilver1.jpg

Takı ve aksesuarda seçimini gümüşten yana kullananlara Goldaş, çok özel koleksiyonların yer aldığı yepyeni bir markayı gümüş severler için sundu.

Göz alıcı olmak isteyen hanımlar  Goldaş Silver’ın Allure Koleksiyonu’ndan güzel seçimler yapabilirsiniz.
Özgün tasarım hikâyeleri ve modern çizgisi ile gümüşe yeni bir yorum getiren Goldaş Silver, Tower Koleksiyonu’nda, kule formunu mor rengi ile asaletin de simgesi olan ametist ve pembe taşlarla zenginleştiriyor. 

Kadınların zarifliğini vurgulayan Butterfly Koleksiyonu, kelebek formunun şık tasarımlara dönüştüğü takılardan oluşuyor. Goldaş Silver tasarımcıları Ladybug Koleksiyonu’nda üzerine konduğu kişiye şans getirdiğine inanılan uğur böceğinden ilham alıyor. Garnet taşlarla tamamlanan gümüş Ladybug takıları ile şans hep üzerinizde olacak.

Goldaş Silver, çocukluğumuzun unutulmaz oyuncaklarından rüzgârgülünü minyatürize ettiği Vane Koleksiyonu takılarıyla ise farklı tasarımlar arayanlara çocukluklarını yeniden hatırlatıyor. Rüzgârgülünün tıpkı gerçeğinde olduğu gibi ufak bir esintide kendi etrafında dönmesi koleksiyona esprili bir yan katıyor.

Goldaş Silver koleksiyonları, İstanbul Capitol Alışveriş Merkezi, Bağdat Caddesi, Ataköy Galleria, Taksim, Profilo Alışveriş Merkezi, Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Bahçeşehir Prestige Mall mağazalarında var.
 

Yorum yapınız

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak