Gözde’nin Alışverişi / Sizden Gelenler

Sevgili Gözde, aldığı ürünleri bizlerle paylaştı. İzmir’de yaşayanlar için alışveriş önerisi olacak. Gözde hepsi birbirinden güzel iyi günlerde kullan:)

Beyaz gömlek ve renkli triko ve elbise Bornova’da Şamil mağazasından. Gömlek 27.90 ytl, triko-elbise 32.90 ytl. Siyah beyaz triko ve grili beyazlı triko yine Bornova’daki Libas’tan. Siyah beyaz olan 35 ytl, diğeri 25 ytl. Gri uzun hırkayı Alsancak’ta sokak arasında bir yerde görüp çok beğenerek almış. 25 YTL. Siyah şort ve üstü tamamen düğmelerle süslü tunik ise Mango Outlet’ den. Şort 12.90 ytl, tunik ise 19.90 ytl.

20 Comments
 1. gözde güle güle kullan:) hırkan çok güzelmiş uzun hırka bakıyordum bende aldığın tarif edebilirmisin tam olarak

 2. en basta gule gule gıy o grı hırkann kremıde bende warr diğerlerını pek fazla beğenmedım benm trzıma hıtab etmıyo ama emnm sana çok yakısmıstır ıyı gunlerde gıymenı dılerım
  sewgıler

 3. uzun gri hırka ve beyaz boğazlı siyah gri şeritli hırkayı çok beğendim. hepsini güzel günlerde giyersin inşallah :)

 4. Mor yakalı kazak-elbiseyi beğendim. Güle güle giy Gözde. Ben de geçen hafta Kadıköy’deki şu meşhur sokağa gittik ve bir dolu alışveriş yaptım. sokağı tavsiye den arkadaşlara çok teşekkür ederim. En kısa zamanda aldıklarımın fotoğraflarını çekip Yeliz’e göndereceğim. Sevgiler.

 5. uzun grı hırkayı çok beğendmm şortta çok kullanışlı çorapla kombınle altına babet gıy alışverışe çık ustune abıye gıy altına şık bı ayakkabı akşam yemeğe gıt super yanı

 6. Üstteki renkli tunik-elbiseye,gömleğe ve şorta bayıldım..güle güle giymen dileğiyle..

 7. Herkese yorumları için çok teşekkürler. Yelizcim bu fırsatı verdiğin için sana da teşekkür ediyorum.
  Tuğba, hırka Alsancakta, Atatürk Lisesinin tam karşısında yerde kemer-şal-cüzdan satanların biraz ilerisinde, züccaciyeleri geçince trafik ışıklarının orada yerde satılıyordu. Umarım tarif edebilmişimdir.

 8. Ben en çok krem gri ve siyah üç renk olan kazağı begendim…çok kullanışlı bence güle güle giy gözde…bende ankara dan ona benzer bi kazak aldım severek giyiyiorum =)

 9. hepsi birbirinden gzl ve ucuz bunları görünce bende izmire gelip bi dolu alışveriş yapmak istedim içinden şu daha gzl diye bi seçim bile yapamadım hepsi gerçkten ayrı ayrı çok gzl güle güle kullanman dileğiyle

 10. burcak bahsettigin kadıkoydekı meshur sokagı bana tarıf edebılırmısın:)

 11. gözde bu arada mangodan aldıgın sıyah tunıge bayıldımmmmmm.:) bulabırsem bende istiyorumm.. güle güle giy

 12. Nevruzcum çok teşekkürler, İzmir gerçekten tekstil konusunda çok önde. Fiyatlar da çok uygun. İzmirin bayanları da giyimine ve bakımına çok düşkün olduğundan sokaklar podyum gibi oluyor.

  Brunette, üzerindeki düğmelerden dolayı çok eğlenceli, aynı zamanda da çok şık bir tunik gerçekten. Umarım bulabilirsin.

  Gözdecim sana da çok teşekkür ediyorum yorumların için.

 13. hepsini güle güle kullan gözdecim bende izmirdeyim ama inan bu kadar güzel ve ucuz şeyler nadir buluyorum… :(:( Gömleğin ve üstü düğmeli mango tunik şahane :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak