GQ Yılın Erkekleri Ödülleri 2008 – GQ Man Of The Year Awards 2008

basliksiz-1.jpg
Lily Allen – Miranda Kerr
basliksiz-2.jpg
Daisy Lowe – Elle Macpherson
Fotoğraflar: justjared-yahoo-gqmagazine

GQ Men Of The Year Awards 2008 (GQ Magazine’nin Yılın Erkekleri Ödülleri) töreni geçtiğimiz akşam Londra’da düzenlendi. İşte geceden fotoğraflar. Özellilke Lily Allen, Miranda Kerr ve alttaki  ilk  fotoğraftaki Denise Van Outen’ın elbiselerini çok beğendiğim. Lily Allen’nin elbisesi Dolce & Gabbana kış 2008 koleksiyonundan. Miranda Kerr’in elbisesi Burberry.

basliksiz-3.jpggq3.jpggqfotograf1.jpggqfotograf4.jpggqfotograf5.jpg

gqfotograf7.jpgthandie_n_gq_2sep08_pa_b.jpghelenamc_27aug08_rex.jpgkwest_27aug08_rex.jpg

8 Comments
 1. miranda kerr’in elbisesine bittim e tabi kız da süper:) yelizcim bu arada geçen gün verdiğin elmalı kek tarifini uyguladım dün iftardan sonra yedik ailecek çok süper oldu yalnız ben hamuruna da biraz tarçın koydum böyle güzel tariflere devam:)

 2. lily allen ın kabarık elbiselerine bayılıyorum!çok sempatik..miranda kerr ismini ilk kez duydum içlerinde en güzel bayan o..ama elbisesi hiç benlik diil..

 3. Yelizcim siten harikaaa incele incele bitmiyoo vala saatlerce siteni inceliyorum vee hiç sıkılmıyorumm harikasın.Bu siteye verdiğin bunca emek için teşekkür etmek istiyorum ve tüm bilgilerini bizle paylaştığın için.Sevgilerimle

 4. gizem, çok zarif görünüyor.
  tuğba, aa ne güzel uygulamana çok sevindim, tarçın nefis kokuyor çok iyi yapmışsın, merak etme tariflere devam edeceğim!:)
  Sibel, siyahın yeri başkadır.
  Nil, kabarık elbiseler de hoş ama onu biraz kilolu göstermiş değil mi? sevgiler
  Ayşe çok teşekkür ederim, sevgiler

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak