Gucci 2009 Kış Çanta Koleksiyonu

gucci-4

Gucci, 2009 kış kıyafet koleksiyonundan daha önce bahsetmiştim. Şık payet ve krokodil desenli kıyafetler ağırlıktaydı. Şimdi ise Gucci 2009 kış çanta koleksiyonuna göz atalım. Klasik Gucci desenlerinin dışına çıkılmış, birkaç sezonun trendi olan püskül detaylarına yer verilmiş.

gucci-5

Renkler mor, yeşil, siyah ve gri tonlarında hazırlanmış. Fiyatlar ise 890, 1350, 2100 $ civarında.

gucci-7

gucci-2gucci-6gucci-1gucci-8gucci-9gucci-10

15 Comments
  1. Sanirim eskisi gibi cekmiyor artik beni Gucci’nin modelleri.
    Marc Jacobs, Betsey Johnson gibi modacilarinkini almayi tercih ediyorum.

  2. çok şıklar ama bu kadar para veremem ben yaaa!!!! herhalde çok param olsada vermezdim daha ucuz modeller tercih edip kalan miktarı farklı şekilde kullanmayı yeğlerdim. Tabi ki de bu benim fikrim arkadaşlar…..

  3. çantaya verecek 2000$ ım olsa asla gucci almazdım.şimdiye kadar hiçbir çantasına içim gitmedi..

  4. Püsküllüler ve krem-siyah renki model dışında hiçbirini beğenmedim sanırım. Gerçekten verilen paraya değmez diğer modeller için. Çok klasik kaldı artık bu tarz çantalar… Tabii ki dolapta bir tane klasik bulundurmakta da fayda var ama fazlasına gerek yok :)

  5. eskiden guccı hastasıydım ama şuanda marc jacobs yada louıs vouıtton çantalar daha çok hoşuma gidiyor..ama bukadar para verirmiyim ondada kararsızım..ama elbette bir tane louıs vouıtton alıcam tek kararlı olduğum şey bu..çanta modellerini yenilemiş guccı,püsküllü hoş olmuş ama eski klasik modelleri daha güzeldi bence…

  6. ben pörtföy olanalra bayıldım ama sanki biraz renkelr donuk gibi daha canlı olsa ama tabikide bu markadan cicili bicili bişey beklenmez ki hehe :))

  7. gucci cantaları çok seviorum 1. fotodaki çantayı aldım geçen gün çok hos

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak