Günün Hediyesi: Pürüzsüz Bacakların Sırrı Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör

Geçen hafta size facebook sayfamdan da duyurmuş olduğum Braun yarışmasına başlıyoruz.  Aramızdan  şanslı 1 kişi Eda Taşpınar’ın marka sözcüsü olduğu yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör kazanacak.

Yarışmaya katılmak için yapmanız gerekenler:
-Yukarıdaki Tweet butonuna tıklayarak tweetlemek. ( Aşağıdaki örnekte bulunan buton)


-Aşağıdaki Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’ün özelliklerinden birini yorum olarak bırakmak. (yorum kısmına twitter hesap linkinizi koymayı unutmayın)


-Tweet yapanların, Yeliz’in Dünyası Twitter ve Facebook sayfasını takibe alması gerekmektedir. Bu hesaplara üye olmayanlar yarışmaya dahil edilmeyecektir.

Hediye gönderiminde Türkiye içi kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.
Yarışma 3 Haziran Cum günü saat 14:00′da sona erecektir.

 

Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör
Braun, bu yaz hem pratiklik hem de uzun süreli sonuçlar arayan kadınlar için devrim niteliğinde bir çözüm önerisi sunuyor; Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör… Dört haftaya kadar mükemmel pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlayan Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte en kısa tüyleri (0,5mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.

 

Hiç bir kadın güzelliğinden taviz vermek istemez. Özellikle yazın, kusursuz bacaklara sahip olmak her kadının hayalidir. İstenmeyen tüylerin alınması özellikle etek ve şortların keyfini çıkardığımız ilkbahar ve yaz döneminde kadınlar için son derece önemli… Braun bu yaz hem pratiklik hem de uzun süreli sonuçlar arayan kadınlar için devrim niteliğinde bir çözüm önerisi sunuyor; Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör… Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.

 

Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca  pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat  bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

Braun Marka Sözcüsü Eda Taşpınar, “Estetik ve güzelliğin birinci kuralı, mükemmel  pürüzsüz bacaklardan geçiyor. Kendimi ve vücudumu seviyorum. Mükemmel pürüzsüzlükte bir ciltten asla vazgeçemem. Özellikle bacaklarımın en iyiyi hakettiğini düşünüyorum. Bu nedenle bacaklarıma ayrıca önem veriyorum. Beslenmeme dikkat ediyor, spor yapıyorum ve bacaklarımın mükemmel görünmesi için en iyi ürünleri tercih ediyorum. Kısa süre önce dünyanın ilk çift etkili epilatörü, Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’ü keşfettim. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, haftalarca süren yepyeni, ipeksi bir cilt hissine kavuşmamı sağladı. Artık cildimi harika hissediyorum. Ben, mükemmel bir yaz geçirmek için hazırım. Siz de göz alıcı bacaklara sadece bir adım uzaksınız!” diyor.

 

Dermatolog Dr. Eda Kumbasar, “Epilasyon sayesinde haftalarca pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz. Epilasyondaki amacımız en kolay şekilde tüylerin alınması ve en uzun süre tüylerden arınmış bir cilde sahip olmaktır. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’ün en önemli özelliği cilt üzerindeki ölü derinin temizlenmesi. Bu sayede hem yepyeni bir cilt hissi sağlıyor hem de düzenli kullanımla birlikte batıklarda azalmaya yardımcı oluyor. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’ün en iyi fayda sağlaması için;

 1. İlk dört haftalık adaptasyon süreci boyunca haftada bir kez düzenli olarak kullanılması gerekiyor. İlk dört haftalık düzenli kullanım döneminin ardından tüyler eşit oranda uzayacağı için dört haftaya kadar etkisini sürdürecek sonuçlar almak mümkün.

 

 1. Cilt yüzeyinin kayganlığını sağlayarak işlemi kolaylaştırmak ve en uygun şekilde gerçekleştirmek için ürünün su altında jel veya köpükle kullanılmasını tavsiye ediyorum. Çift Etkili Epilatör’ün, kablosuz ve su altında kullanım imkânı büyük bir kolaylık olmanın yanı sıra ılık suyun cilt üzerindeki yatıştırıcı özelliği sayesinde işlem sırasında acı hissinin de azalmasına yardımcı olacak bir özellik.

 

 1. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’den en etkili performansı alabilmek için ürünün cilde 90 derece açıyla yerleştirilmesi ve tüylerin çıkış yönünün tersine doğru ilerletilmesi gerekir. Diz gibi kıvrım bölgelerinde cildin gergin tutulması ve hassas bölgelerde hız seviyesini ayarlamak da oldukça önemlidir.

 

Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’ün tavsiye edilen satış fiyatı 349 TL.

Braun Hakkında:

Braun, Procter & Gamble’ın önde gelen markalardan oluşan global portföyünün bir parçasıdır. 1921’de Almanya’da kurulmuş olup, teknik yenilikçilik, güvenilir kalite ve ayırt edici tasarımı bir araya getiren, elektrikli tıraş makinelerinden, güzellik ve bakım ürünlerine, ev aletlerine kadar değişen yelpazede ürünler üreten bir firmadır. Braun ürünleri tüm dünyada piyasaya sürülmektedir.

Eda Taşpınar’ın göz alıcı bacaklar için 5B Formülü

Beslenme: Ben sebze ve meyve tüketimine çok önem veriyorum. Ayrıca günde 2 litre su içmek cildinizi sağlıkla parlatacaktır. Yeşilçay ve salatalık vücudunuzdaki ödemin giderilmesine yardımcı olur, içlerinde bulunan doğal diüretikler, bacaklarınızın şiş görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Her 1-1,5 saatte bir sağlıklı bir şeyler atıştırın ki kan şekeriniz düşmesin. Çünkü kan şekeri düştüğü anda aşırı yeme isteği artıyor , bu da kilo vermedeki en büyük düşman.

 

Beş Gün Spor: Güzel ve sıkı bacaklar için önemli olan bacak kaslarını  güçlendirmek. Ben haftanın 5 günü spor yapıyorum. Her gün 45 dakika koşuyorum. Koşmaya başladığımdan beri kendimi daha çevik hissediyorum. Bir spor salonuna gidemiyorum diye üzülmeyin… Çünkü yürümek, koşmak bedava! Kendinizi ve vücudunuzu sevin bol bol yürüyün!

 

Braun Silk-épil: Mükemmel pürüzsüzlükte bir ciltten asla vazgeçemem. Yeni keşfim BraunSilk-épil Çift Etkili Epilatör. Sadece tek bir geçişte hem tüyleri kökünden alıyor hem de ölü deriyi temizliyor. Böylece tüm kadınların en büyük sıkıntılarından biri olan batık oluşumunu  en aza indiriyor. Üstelik bu ürünü suyun altında da kullanıyorum hem çok pratik hem de haftalarca pürüzsüz bir cildim oluyor.

Besleyici Bakım Yağı: Duştan çıkmadan bebe yağı ve badem yağını karıştırıp bacaklarınıza uygulayın ve çıkınca yalnızca kurulanın. Bu, cildinizde hoş bir parlaklık bırakacak. Bunun dışında yatmadan önce ve kalktıktan sonra mutlaka nemlendirici sürmeyi alışkanlık haline getirin. Siz cildinizi sevin ki o da sizi sevsin! Ayrıca mutlaka ayda 2 kez kese yaptırın. Ciltteki kirler atıldıkça gözenekleriniz nefes alacak ve cildiniz parlayacak. Haftada bir kez bacaklarınızı sert kıllı bir vücut fırçası ile aşağıdan yukarı fırçalamak kan dolaşımını hızlandırıyor. Ben çok faydasını görüyorum.

Bilinçli Bir Stil: Kendini tanımak güzel görünmenin ilk kuralıdır. Bacak tipinize göre giyinmek, bacaklarınızı olduğundan daha güzel gösterebilir. Örneğin ayak bilekleriniz kalınsa bantsız krem rengi ayakkabıları tercih edebilirsiniz veya bacaklarınız kısaysa dizin 4 cm üstünde biten etek boyuyla ile daha uzun görünebilirsiniz. Kalın basenleriniz varsa dar pantolonlardan uzak durup kısa eteklerle ilgiyi güzel bacaklarınıza çekebilirsiniz.

 

166 Comments
 1. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

  http://twitter.com/gizemlitosbaga

 2. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.
  twitter hesabımdan kampanyayı twitledim ayrıca yelizin dünyasını takip ediyorum hem twitterdan hemde facebooktan
  http://twitter.com/simge87
  http://www.facebook.com/simge87

 3. Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.

  http://twitter.com/#!/SerpilYalcin1

  HERKESE BOL ŞANSSSSSSSS

 4. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.
  http://twitter.com/#!/seldagezer

 5. suda kullanım özelliği acıyı azaltıyor
  kazanıp denemeyi çok isterim
  twitter ve facebook tada takipçinizim
  herkese bolşans

 6. Bacaklarımda Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’ün pürüzsüzlüğünü yakalamak istiyorum.Umarım şanşlı ben olurum. :)
  @Agen_cy

 7. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

  http://twitter.com/#!/kawsem

 8. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!http://selda_tekes07@hotmail.com

 9. Dermatolog Dr. Eda Kumbasar, “Epilasyon sayesinde haftalarca pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz. Epilasyondaki amacımız en kolay şekilde tüylerin alınması ve en uzun süre tüylerden arınmış bir cilde sahip olmaktır. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’ün en önemli özelliği cilt üzerindeki ölü derinin temizlenmesi. Bu sayede hem yepyeni bir cilt hissi sağlıyor hem de düzenli kullanımla birlikte batıklarda azalmaya yardımcı oluyor. twitter linkim http://funda_tekes07@hotmail.com

 10. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

  http://twitter.com/#!/rainbow090

 11. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.

  http://twitter.com/#!/edagrgn

  Kazanırsam bana süper bi çeyiz hediyesi olacak :) çok istiyorum çoook.

 12. yelizcim şimdi tweetledim hemen.az önce unutmuşum:)http://twitter.com/gzm255

 13. cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor./#!/esinorge

 14. günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

  twitter hesabım @ ebru_yavuzz

 15. Cilt yüzeyinin kayganlığını sağlayarak işlemi kolaylaştırmak ve en uygun şekilde gerçekleştirmek için ürünün su altında jel veya köpükle kullanılmasını tavsiye ediyorum. Çift Etkili Epilatör’ün, kablosuz ve su altında kullanım imkânı büyük bir kolaylık olmanın yanı sıra ılık suyun cilt üzerindeki yatıştırıcı özelliği sayesinde işlem sırasında acı hissinin de azalmasına yardımcı olacak bir özellik. http://twitter.com/#!/merveeagle

 16. Merhaba, Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  şartlar tamam…
  http://twitter.com/#!/BrnKrc
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100000541831997
  Berna Karaca

 17. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

  Twitter: Flamme_

 18. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  eklojit

 19. @ezgigul
  cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor mükemmel

 20. kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor
  ……su altinda ve kablosuz kullanim aci hissine soooooon :))
  http://twitter.com/#!/mervelim47

 21. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör
  Braun, bu yaz hem pratiklik hem de uzun süreli sonuçlar arayan kadınlar için devrim niteliğinde bir çözüm önerisi sunuyor; Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör… Dört haftaya kadar mükemmel pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlayan Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte en kısa tüyleri (0,5mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.

  Hiç bir kadın güzelliğinden taviz vermek istemez. Özellikle yazın, kusursuz bacaklara sahip olmak her kadının hayalidir. İstenmeyen tüylerin alınması özellikle etek ve şortların keyfini çıkardığımız ilkbahar ve yaz döneminde kadınlar için son derece önemli… Braun bu yaz hem pratiklik hem de uzun süreli sonuçlar arayan kadınlar için devrim niteliğinde bir çözüm önerisi sunuyor; Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör… Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.

  http://twitter.com/#!/AidaSarbalina

  :))

 22. Tek bir geçişte en kısa tüyleri (0,5mm) bile kökünden alıyor@pelinozlu

 23. Bende katıldım

  *Epilatör, tek bir geçişte en kısa tüyleri (0,5mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.

  twitter hesabım http://twitter.com/papatya89

  inş kazanırım :)

 24. MERHABALAR;
  facebook da da takip ediyorum,
  nilüfer.
  http://twitter.com/#!/definme/status/74069445340954624

  Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  http://twitter.com/#!/definme/status/74069445340954624

 25. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  http://www.facebook.com/profile.php?id=1399006649

 26. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.
  http://twitter.com/#!/cukulataalba

 27. Braun Silk-épil tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor

  twitter.com/rookieicon

 28. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör en kısa tüyleri bile kökünden alıyor bunun yanı sıra yatıp olan tüyleride cımbız yardımı ile kökünden almasına yardımcı oluyor…1 saatlik şarj ile 30 dakika boyunca tüylerden kurtulup pürüzsüz bir cilde kavuşabiliyoruz ve en önemlisi suda kullanımı sayesinde acı hissimizi en aza indirerek pürüzsüz bir cilde kavuşmamızı sağlıyor…Her eve lazım :) http://twitter.com/#!/HuLyAPnC

 29. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

  http://twitter.com/#!/aysunyalcinn
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100002323355813
  http://aysun-tinypiccomrakcw0y.blogspot.com/

  Twitterimda,facebookta ve blogumda duyurdum.Dilerim şanslı kişi ben olurum şimdiye kadar böyle bir etkinlikten hiç hediye kazanmadım.Hediye harika…herkese bol şans..teşekkürler Yeliz’in Dünyası…

 30. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor. Bu bır ozellıgı ayrıca o kablosuz…Bu en ıyısı bence…

  Twitter da https://twitter.com/#!/kardelen2220 twıtledım…
  facebookta begendım…

 31. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

  http://twitter.com/ sunaktug

 32. Merhaba
  Facebook’ta ve Twitter’da sizi takip ediyorum.

  Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

  http://twitter.com/#!/nurcanuyaver

 33. En güzel özelliği kablosuz olması, incecik kısacık tüyleri bile kolayca alıyor, suyun içinde acısız ve hijyenik bir işlem sağlıyor. Ayrıca benim en sevdiğim başka biz özellik batık yapmıyor pürüssüzlük veriyor..Mini eteklerinizi dolabınızdan çıkarın kızlarrrr:))

 34. Dört haftaya kadar mükemmel pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlayan Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte en kısa tüyleri (0,5mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor. http://twitter.com/#!/ucnilkin

 35. cilt üzerindeki ölü derinin temizlenmesi.Kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor.

  http://twitter.com/#!/elvanss

 36. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor. en çok bu özelliğini sevdim :)
  http://twitter.com/#!/combjellyfish00

 37. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatöru arkadasim kullaniyor bende alabilmek icin harcliklarimi biriktiriyordum bole bir alet olamaz olamaz en kucuk killari aliyo ,batik olusumu onluyo,suyun altinda ve kablosuz calisiyo acitmiyo agda gibi diger epilasyon aletleri gibi harika yaaaaa seviyorum seni BRAUN:)) SENINLE HAYAT COK KOLAY:))
  http://twitter.com/#!/oymelekoy

 38. günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  http://twitter.com/#!/NASUHUTKU

 39. suda kullanabilme ve batık oluşturmama özelliği çok güzel :) Umarım şans yüzüme güler ..

 40. Braun, bu yaz hem pratiklik hem de uzun süreli sonuçlar arayan kadınlar için devrim niteliğinde bir çözüm önerisi sunuyor; Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör… Dört haftaya kadar mükemmel pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlayan Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte en kısa tüyleri (0,5mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.

  http://twitter.com/#!/Aktugba

 41. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.
  http://twitter.com/#!/Aktugba

 42. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

  http://twitter.com/#!/ozlem_el

 43. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  http://twitter.com/#!/zozmaden

 44. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’ün en önemli özelliği cilt üzerindeki ölü derinin temizlenmesi.Kablosuz kullanımı ise büyük bir avantaj.
  Çook güzel bir ürünn umarım benim olursunnn..
  http://twitter.com/#!/SmyrNa____

 45. cildi ölü deriden temizlemek ve pürüzsüz bir ten….
  twitter hesabım;efsane
  face ismim:zeynep.efe

  bana çıkar inş. :)
  teşekkürler…

 46. Çift Etkili Epilatör’ün, kablosuz ve su altında kullanım imkânı büyük bir kolaylık olmanın yanı sıra ılık suyun cilt üzerindeki yatıştırıcı özelliği sayesinde işlem sırasında acı hissinin de azalmasına yardımcı olacak bir özellik.

  http://twitter.com/#!/herseguzelolcak
  bu kez ben olayımm:)
  facebook kuzenim adına takipteyim ismini mail atarım kazanırsam :)

 47. silk-epil 7 epilatör rahat ıslak-kuru kullanımı ve üstin eklentileriyle harika bir epilatör yatık tüyler bile etkin bir şekilde kökünden kaldırılıyor hiçbir tüyün gözden kaçmaması için cildi aydınlatarak en ince tüyleri bile ortaya çıkarıyo daha iyi bir hijyen için cihaz suyla temizlenebiliyor silk epil 7 ileri ve geri 15 derece dönebilen oynar bir başlığa sahip özellikle su da kullanılabilmesi bence her bayanın gönlünü fethetmiştir….

 48. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’den en etkili performansı alabilmek için ürünün cilde 90 derece açıyla yerleştirilmesi ve tüylerin çıkış yönünün tersine doğru ilerletilmesi gerekir. Diz gibi kıvrım bölgelerinde cildin gergin tutulması ve hassas bölgelerde hız seviyesini ayarlamak da oldukça önemlidir.
  http://twitter.com/#!/EsraCanan

 49. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

  http://twitter.com/#!/myrakin

 50. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

 51. selam yeliz……seni twiterdan takıpcınım zaten linkim:http://twitter.com/#!/kemal7272 facebooktanda her daım takıpcınm lınkım:http://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=100000324075295 paylaştım kampanyanı canım….Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor….. BANA BOL ŞANSLAR…İNSALLAH BANA ÇIKAR BU SEFERKİ HEDİYE….)

 52. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

  http://twitter.com/#!/kibele47

 53. Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.
  http://twitter.com/#!/BsrGltkn

 54. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’den en etkili performansı alabilmek için ürünün cilde 90 derece açıyla yerleştirilmesi ve tüylerin çıkış yönünün tersine doğru ilerletilmesi gerekir. Diz gibi kıvrım bölgelerinde cildin gergin tutulması ve hassas bölgelerde hız seviyesini ayarlamak da oldukça önemlidir.

  http://twitter.com/#!/zumraa
  şartlar tamam .kazanmak isterim

 55. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör
  Braun, bu yaz hem pratiklik hem de uzun süreli sonuçlar arayan kadınlar için devrim niteliğinde bir çözüm önerisi sunuyor; Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör… Dört haftaya kadar mükemmel pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlayan Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte en kısa tüyleri (0,5mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.
  http://twitter.com/#!/semaaozrsln

 56. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  Su altında ve kablosuz kullanımı olması büyük rahatlık doğrusu bende kendimi yeni braun ile şımartmak istiyorum…
  facebook’ta takipteyim beğendim…
  http://twitter.com/#!/GzdeSl

 57. “tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor”
  facebookta da takipteydim zaten..
  http://twitter.com/#!/fuisaaa

  inşallah kazanırım..yaz geliyor pek sık ihtiyacım olacak:)

 58. Dört haftaya kadar mükemmel pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlayan Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte en kısa tüyleri (0,5mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.

  http://twitter.com/#!/sessizhlya

 59. Hiç bir kadın güzelliğinden taviz vermek istemez. Özellikle yazın, kusursuz bacaklara sahip olmak her kadının hayalidir. İstenmeyen tüylerin alınması özellikle etek ve şortların keyfini çıkardığımız ilkbahar ve yaz döneminde kadınlar için son derece önemli… Braun bu yaz hem pratiklik hem de uzun süreli sonuçlar arayan kadınlar için devrim niteliğinde bir çözüm önerisi sunuyor; Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör…

  http://twitter.com/#!/adsevda

 60. Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor
  http://twitter.com/#!/ozgemumcuoglu
  http://www.facebook.com/Ophelia001

 61. Cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.
  Özellikle batık oluşumunu engellemesi süper birşey,hele ki ben bu aralar epilasyon aleti almayı planlarken :))

  http://twitter.com/#!/deryaozdil
  facebook’dan ise biliyorsun her zaman takipteyim yelizcim :)

 62. Hiç bir kadın güzelliğinden taviz vermek istemez. Özellikle yazın, kusursuz bacaklara sahip olmak her kadının hayalidir. İstenmeyen tüylerin alınması özellikle etek ve şortların keyfini çıkardığımız ilkbahar ve yaz döneminde kadınlar için son derece önemli… Braun bu yaz hem pratiklik hem de uzun süreli sonuçlar arayan kadınlar için devrim niteliğinde bir çözüm önerisi sunuyor; Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör…

  http://twitter.com/#!/pinargunduz

 63. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  http://twitter.com/#!/ZynpKalfalar

 64. Braun, bu yaz hem pratiklik hem de uzun süreli sonuçlar arayan kadınlar için devrim niteliğinde bir çözüm önerisi sunuyor; Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör… Dört haftaya kadar mükemmel pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlayan Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte en kısa tüyleri (0,5mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.
  http://twitter.com/#!/cenneeett

 65. Yeni Braun Silk-epil 7 ile pürüzsüz bacaklara acısız kavuşmak için kablosuz ve suda kullanım özelliğinin de olması harika=) Bu özelliği ile eminim benim gibi birçok bayanın gönlünü fethedecektir!
  http://twitter.com/#!/goblueish

 66. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  :)

  http://twitter.com/#!/trfang4

 67. yelizcim bende varım ama twitterim yok:( suda kullanılabilmesi ve kablosuz olma özelliği beni cezbetti:) facebooktan zaten takip halindeydim:)

 68. Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.
  http://www.twitter.com/Cerenltn

 69. Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor. basarılar :)

  http://twitter.com/#!/100redboot

 70. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!http://twitter.com/#!/mermaid_1234

 71. Hiç bir kadın güzelliğinden taviz vermek istemez. Özellikle yazın, kusursuz bacaklara sahip olmak her kadının hayalidir. İstenmeyen tüylerin alınması özellikle etek ve şortların keyfini çıkardığımız ilkbahar ve yaz döneminde kadınlar için son derece önemli… Braun bu yaz hem pratiklik hem de uzun süreli sonuçlar arayan kadınlar için devrim niteliğinde bir çözüm önerisi sunuyor; Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör… Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.

  http://twitter.com/#!/BBaraann

 72. Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor. Kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

  http://twitter.com/#!/aslincgl

 73. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  bu muhteşem buluşu denemek isterim.
  http://twitter.com/#!/aysusivas

 74. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  http://twitter.com/emnsne

 75. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

  http://twitter.com/#!/aybukecee hem facebook hem de twitter :)

 76. Epilasyon sayesinde haftalarca pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz. Epilasyondaki amacımız en kolay şekilde tüylerin alınması ve en uzun süre tüylerden arınmış bir cilde sahip olmaktır. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’ün en önemli özelliği cilt üzerindeki ölü derinin temizlenmesi. Bu sayede hem yepyeni bir cilt hissi sağlıyor hem de düzenli kullanımla birlikte batıklarda azalmaya yardımcı oluyor. http://twitter.com/#!/R_uzGaR_

 77. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  http://twitter.com/#!/osomio

 78. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  Su altında ve kablosuz kullanımı olması büyük rahatlık doğrusu bende kendimi yeni braun ile şımartmak istiyorum…
  facebook’ta çok uzun zamandır takipteyim :)
  http://twitter.com/#!/osomio

 79. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  http://twitter.com/#!/merve_sl

 80. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.
  http://www.twitter.com/ccimen

 81. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  SELAM TÜM ŞARTLAR TAMAMDIR FACE DEVE TWİTTERDA KAMPANYAYI DUYURDUM http://www.facebook.com/profile.php?id=829951519 feride ismailoğlu feride28@gmail.com

  http://twitter.com/#!/kumral28

 82. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.
  http://twitter.com/#!/lizra4mirez

 83. bende braun silk epil 7 bıçaklı olanın zevkine varmak istiyorum haftalarca tıpkı eda taşpınar gibi salına salına yürümek istiyorum şans bana gül ve braun bana gel

 84. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor.Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!braun var acı yok
  http://twitter.com/#!/maytere10
  facebookta beğendim takipteyim

 85. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!facede beğendim.. http://twitter.com/#!/monstrose

 86. Dört haftaya kadar mükemmel pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlayan Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte en kısa tüyleri (0,5mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.
  http://twitter.com/#!/0719

 87. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

  http://twitter.com/#!/Sozgee

  facebook da tamamdır.

  Sevgiler

 88. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  https://twitter.com/#!/freeleyla

 89. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.
  http://twitter.com/#!/mentolveay

 90. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.
  http://twitter.com/#!/cLaRaSeRa

 91. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.

  http://twitter.com/#!/ecemsrkya

 92. Kusursuz ve puruzsuz bacaklarin-sirri-braun-silk-epil-7-cift-etkili-epilator’dan geciyor.deneyin farkı görün.o halde;yanma hissine,acı hissine ve kısa sürede çıkan tüylere elveda. Mükemmel ve puruzsuz bacaklara evet. Yasasın braun silk-epil 7 çift etkili epilator…
  http://twitter.com/#!/elatanem

 93. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık! http://twitter.com/#!/seymastn

 94. Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alması, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indirmesi, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlaması en mükemmel özelliklerinde biri.
  http://twitter.com/#!/gzdakn

 95. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

  http://twitter.com/#!/funum

 96. “Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’ün en önemli özelliği cilt üzerindeki ölü derinin temizlenmesi. Bu sayede hem yepyeni bir cilt hissi sağlıyor hem de düzenli kullanımla birlikte batıklarda azalmaya yardımcı oluyor.”

  http://twitter.com/#!/fuisafashion

 97. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor :)
  http://twitter.com/#!/edasennn

 98. http://twitter.com/sharu134
  Dört haftaya kadar mükemmel pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlayan Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte en kısa tüyleri (0,5mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.

 99. Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor
  http://twitter.com/#!/ozge_cuneyt

 100. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  twitter adresim;
  http://twitter.com/#!/1904dwt
  https://www.facebook.com/profile.php?id=731717590
  ece kalaycıoğlu

 101. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

  http://twitter.com/#!/pohpohperisiiii

 102. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

  http://twitter.com/#!/lerzankara

 103. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık! http://twitter.com/#!/tulayoksuz http://www.facebook.com/profile.php?id=100001548535491

 104. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor.
  http://twitter.com/#!/masumkedi87
  http://www.facebook.com/?ref=logo#!/profile.php?id=100000695133393

 105. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor.

  http://twitter.com/#!/morkebelek

 106. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  https://twitter.com/#!/BegumMm
  @BegumMm

 107. Cilt yüzeyinin kayganlığını sağlayarak işlemi kolaylaştırmak ve en uygun şekilde gerçekleştirmek için ürünün su altında jel veya köpükle kullanılmasını tavsiye ediyorum. Çift Etkili Epilatör’ün, kablosuz ve su altında kullanım imkânı büyük bir kolaylık olmanın yanı sıra ılık suyun cilt üzerindeki yatıştırıcı özelliği sayesinde işlem sırasında acı hissinin de azalmasına yardımcı olacak bir özellik.

  en cok bu ozelligine bayildim ^^
  http://twitter.com/#!/BlueBlack0

 108. Bayanların en sık yaşadığı problemlerden biri olan batıklar ve ölü deriler, çoğu zaman bizleri zor durumda bırakmıştır. Bacaklarımızdaki tüyleri alıp kendimizi dışarı attığımızda, derimizde saklanan batıkları görmek eminin hepimizin canını sıkan bir detaydır. Bunları yaşayan biri olarak, Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’ün hem ölü derileri temizleyen hem de en küçük tüyleri bile alan özelliklerinin bu sorunları ortadan kaldıracağı için çok mutluyum.
  Bayanlar, bacaklarımızı daha özgür ve güzel bir şekilde sergilemenin zamanı geldi:)
  Herkese iyi şanslar
  https://twitter.com/#!/cynem89

 109. Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.

  http://twitter.com/#!/bellyedy
  http://www.facebook.com/profile.php?id=1204387838
  Umarım kazanabilirim ablam benimkini aldı ve şuan epilatörsüz kaldım .Her şart yerine getirildi

 110. Pürüzsüz bacaklara sahip olmak,
  acısız ve rahat kullanmak,
  suda kullanılması ve kablosuz kullanmak…
  Paha biçilemez:)

  Pürüzsüz ve yumuşacık bacaklarımıza sahip olalım da mutlu olalım:)

  http://twitter.com/ogurkok

 111. braun silk epil 7 sayesinde bacaklarımın kusursuz ve mükemmmel olmasını istiyorum..tatilde , evde tüy sorunun olması istemiyorum …heleki benim gibi tüylerin daha kökünün çıkmasına izin vermeyen bir insanın işi zor..bu yüzden bu yeni braun silk epil 7’yi istiyorum..eda taşpınar gibi kusursuz,mükemmel ve tüylerimi dert etmek istemiyorum ….umarım şans benden yana olur bu kez ….kollarımı açtım seni dört gözle bekliyorum …braun :)

 112. Mükemmel pürüzsüzlükte bir ciltten asla vazgeçemem. Yeni keşfim BraunSilk-épil Çift Etkili Epilatör. Sadece tek bir geçişte hem tüyleri kökünden alıyor hem de ölü deriyi temizliyor. Böylece tüm kadınların en büyük sıkıntılarından biri olan batık oluşumunu en aza indiriyor. Üstelik bu ürünü suyun altında da kullanıyorum hem çok pratik hem de haftalarca pürüzsüz bir cildim oluyor.

 113. Cilt yüzeyinin kayganlığını sağlayarak işlemi kolaylaştırmak ve en uygun şekilde gerçekleştirmek için ürünün su altında jel veya köpükle kullanılmasını tavsiye ediyorum. Çift Etkili Epilatör’ün, kablosuz ve su altında kullanım imkânı büyük bir kolaylık olmanın yanı sıra ılık suyun cilt üzerindeki yatıştırıcı özelliği sayesinde işlem sırasında acı hissinin de azalmasına yardımcı olacak bir özellik.

  http://twitter.com/#!/tonguemoon

 114. Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.face de beğentdim :) braunuda beğendim :)
  http://twitter.com/#!/piellapie

 115. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  http://twitter.com/#!/enrbz

 116. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

  http://twitter.com/#!/Refiye

 117. Epilatör, tek bir geçişte en kısa tüyleri (0,5mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.

 118. Epilatör, tek bir geçişte en kısa tüyleri (0,5mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor. @meryemiletmis

 119. Epilatör, tek bir geçişte en kısa tüyleri (0,5mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.http://twitter.com/#!/meryemiletmis

 120. Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.

  facebook hesabım http://www.facebook.com/fassily
  tweet http://twitter.com/#!/aysemsin

 121. Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.face da beğendim..
  http://twitter.com/#!/bean1121

 122. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’ün en önemli özelliği cilt üzerindeki ölü derinin temizlenmesi.Bu özelliği çok güzel.Bacaklara peeling yapmış gibi:) Bu sayede hem yepyeni bir cilt hissi sağlıyor hem de düzenli kullanımla birlikte batıklarda azalmaya yardımcı oluyor.

  http://twitter.com/#!/aynurcandan
  http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1904412264279&set=a.1491812989555.70494.1660944224&type=1&ref=nf#!/profile.php?id=539387520

 123. Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!
  http://twitter.com/#!/ynrvc

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak