Günün Stili: Angelina Jolie

Bir dönem modellik yapan ve daha sonra yaşamına oyuncu olarak devam eden Angelina Jolie, günlük hayatında çok fazla kameralar karşısına geçen isimlerden değil. O zaten rahat ve pastel tonlarda giyinmeyi seven, desen ve renkli kıyafetlerden uzak duran bir isim. Siyaha olan düşkünlüğü ise her halinden belli. Kırmızı halıda ise genelde uzun, şık elbiseler giymeyi tercih ediyor.

13 Comments
  1. müthiş bi kadın herşeyiyle.ve çok güzel bi site tebrikler.takibe başladım =)

  2. tarzını beğeniyorum,zarif bir kadın ama biraz kilo alsa sanki daha iyi olacak:)o kolların,bacakların inceliği nedir öle?

  3. mükemmel bir kadın eşi bradle dünyanın en güzel çocuklarını yaptılar:))biri çok güzel diğeri çok yakışıklı..:))

  4. Çok mükemmel bir kadın..Ama sanki 40 yaşındaymış gibi giyiniyor, hep klasik seçimler yapıyor sanki 40’lı yaşlarını aşmış gibi…Bu güzellikle bir Kate Moss gibi trendsetter takılsa tüm dünya Angelina fanı olurdu.

  5. tamam çok güzel,ve ben de çok güzel buluyorum sanki dünyada bir eşi benzeri yok jolie’nin hayatımda hiç kimseyi ona benzetemedim ama kabul edelim tarzı yok,ve çok kötü giyiniyor

  6. tamam güzel ve hoş bi kadın olabilir ama özel hayatındaki irençlikler yüzünden midemi bulandırıyorrrrr

  7. yelizcim çok alakasız olucak ama yaz sezonu indirimler ne zaman başlıcak heyecanla bekliyorumda :)

  8. brad cok yaşlanmış ne çirkin adam olmuş ıyyyy…angelina yanında kardesi gibi kalmıs bırak su adamı kızz sana kocamı yok :)))ayrıca kürdan kadına dönmüşsün giydigin yakısmıyo angel:))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak