Günün Stili: Anna Dello Russo

Bugün günün stilinde farklı giyim tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Japon Vogue’unun moda ve stil danışmanı Anna Dello Russo var.

9 Comments
  1. sanirim deniz berdan bu kadinin stilini kopyaliyor. hic begenmedim giydiklerini giyilebilir seyler diil cok abarti karman corman

  2. Bu kadın güzel olsaydı yırtık bi tshirtle bile seksi olucaktı, şimdi o üstündekiler binlerce dolar tasarım ürünü ve bir naneye benzemiyor. Özetle allahımıza şükürler olsun bizi bu yüzle yaratmadığı için!

  3. ELEŞTİRİLER BENCE HAKARET DERCESİNDE OLMUŞ GEREK YOK..BENCE KADIN YAŞINA GÖRE İYİ OLDUKÇA ASİL GÖRÜNÜYOR AYRICA DÜNYANIN EN İYİ MODA DERGİSİNE CREATIVE DIRECTOR OLMUŞ…ZATEN GİYİMİ NORMAL OLMAYACAK ÇÜNKÜ KADIN İLERİSİNİ GÖRÜYOR..AYKIRI AYRICA FİZİĞİ FALAN GAYET HOŞ ÇOK GÜZEL OLMUŞ BEN BEĞENDİM

  4. Moda sokakta 2 kişiden 1’inin giydiği Ugg botlar ya da sahte LV çantalar değildir, budur. Birçok kişinin anlamaması çok normal.

  5. bu kadın yaşlımı yoksa çirkin mi daha ayırt edemedim ama tarzı fena değil…..

  6. bu kadının hastasıyım. cesareti ise alkışlanası. postmodern, minimalist tarzını beğenen çok olduğu gibi yadırgayan da var, minimalist tarzı anlamak ve hazmetmek zor. klasik olanı herkes sever önemli olan faklılığı yakalayabilmek ve bu kadın bunu başarıyor. evet yüzü süper model güzelliğinde değil ama fiziği, onu kullanışı ve tarzı bence muhteşem!

  7. Bence cok abartmayalım zaten kadın fazlasıyla abartı ama bencede onun işi bu ve işinide iyi biliyor cok düşük seviyede aşalıyıcı yorumlar yapmak haksızlık olur acıkcası…

  8. Çok kötü insanda fizik ve güzellik olmayınca ne giyse boş. Bir de garip kıyafetler sadece güzel insanlara yakışıyor. Bu kadın freak modunda takılı kalmış bence.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak