Günün Stili: Blake Lively

911

Bugün günün stili kategorisinde sizlerinde istekte bulunduğu, Gossip Girl ile yıldızı parlayan Blake Lively var. Bakalım Blake Lively, kırmızı halıda sette ve günlük hayatta nasıl giyiniyor.

23 Comments
 1. Blake favorim ya :D Sienna Olivia gibi yine stilini beğendiklerimden ama Gossip Girl setindeki kıyafetleri daha çok yakışıyor kendisine :) Normal hayatnda daha bir sönük mü acaba :D

 2. bu kızı çok iyi paketliyorlar güzel bi vücut ve hoş bi yüz sayesinde ne giyse yakışıyor kübracım sana katılıyorum sette stilistler harika iş çıkarıyor fakat günlük hayat için aynı şeyi söyleyemiceğim =)

 3. bu kadın makyajda on numero:=)
  ama aslında fotolar onun stilini tam yansıtmıyor çünkü yarısına yakını gossipgirl’ün setinde çekilmiş,yani kıyafetler zaten dizi de kullanılan kıyafetler kendi seçtikleri diil..
  ama şu ilk gri-siyah montumsu pançonun açık rengine bayılıyorum bu sezon her yerde var allahtan

 4. Tarzı çok iyi, kıyafetleri en iyi taşıyan insanlar arasında ama yüzü çok çirkin yaa özellikle kaşlarına çok sinir oluyorum.cımbızya çıt çıt alasım, makasla kesesim var.

 5. aslında rahat bir tarzı var bence birazcık salaş elbiseli kombinlere bayıldım ama dantelli olan harika transparan minide güzel birde ceketli mini siyah elbise süper :) bu arada 2. karede çok masum çıkmış :)

 6. yaa bu arada çizgili kahve çantasına bayıldım benzerini görenler varsa lütfen bilgii teşk kızalr :)

 7. Sadece kıyafetlerini seviyorum gossip girldede en haz etmediğim karakterr

 8. yok yok sevemiyorum bu kizi. neden bilemiyorum ama cok itici geliyor :(

 9. fotoğrafların yarısı gossip setinden,onun stilini yansıttığını düşünmüyorum..settekiler gerçekten harika seçimler ama kendi seçimleri için aynı şeyi söyliyemicem..

 10. Blake e bayılıyorummm stili harika ama ne giyse yakısır hem blake hem leightona :)

 11. şu krmızı elbiseli siyah deri ceketli kombinini başkahiçbişeye değişemeyeceğim sanırım. daaha iyisi gelene kadar en iyisi o kombin sanrm !.

 12. fotolar daha çok dizi setinden olduğu için tarz olarak gerçekten muhteşemler.Günlük hayatta daha salaş ve rahat giyinen biri olduğunu düşünüyorum ayrıca makyajı da her fotoda çok güzel. Zaten yüzü de fiziği de çok tatlı, giydiği her şey yakışıyor

 13. Ben Blake Lively’i beğeniyorum sarışınlar listesinde benim favorim değişik bir fiziği var çok çekici

 14. bence blake lively çok güzel ve bu güzelliği stiline yansıyor.

  sevgili yeliz rihannanın stili ile ilgili bir şeyler de hazırlar mısın?

 15. ben bu kızı güzl sanodum yaa gossip girl de çok güzl ama burada iğrenç bnce :O kıyafetlerini de beğendiğimi söyleyemem

 16. mavi pantolonlu kombine bayılmıştım dizide süper duruyordu burda biraz hantal kaçmış

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak