Günün Stili: Camilla Belle

74

Geçen cuma günü blogumda kaynaklanan bir sorundan dolayı günün stiline yer veremedim. Bugün ise kaldığımız yerden devam ederek, Camilla Belle’nin davetlerde hangi elbiseleri tercih ettiğine göz atıyoruz.

16 Comments
  1. çok değişik yüzü ve çok güsel bi fiziği var ama yinede bi itici gelio bana neden bilmiorum. yalnız çok iyi bir taşıyıcı bütün kıyafetleri mükemmel taşımış.

  2. gözleri çok güzell ya esmere bu renk göz çokk yakısıo.fizik de güzel güzel taşımış

  3. yelizcim 28 ve 29 numaralı resimdeki bayan camilla değil:) kırmızı uzun elbisesi ve tüylü yine omuzları düşük beyaz elbisesiyle bir harika gözüküyo bazen suradına pudra sürmeyi abartsada genel olarak farklı ve hoş bir görünümü var:)

  4. Sert hatlı yüzüne rağmen güzel bir kadın mor taşlı elbise de çok güzel

  5. Özellikle aranılacak ve feyz alınacak bir stil değil bence başarısız.:(

  6. Genel olarak kendisini beğenmesemde gözlerini ve tarzını çok beğeniyorum…

  7. beğeniyorum ben bu kadının stili,çok değişik,tarif edilemeyen güzelliği de cabası:)

  8. ayyy o pembişşş elbisee nedir öyle yaaa harika ötesi birde su yeşili olan :) beyaz omuzları detaylı olan elbisede çok şık birde çok bebeksi bir yüz ve harika bir makyajı var tebrikler yani :)

  9. ya pembe elbiseye bayılıyorumm marchesaydı yanlış hatılamıyorsam.bi de kırmızı elbisesi jason wu tasarımıydı o da çok güzel. çok zevkli bi kadın, ya da ne giyse yakıştırıyor:)kalın siyah kaşlar bir insana ancak bu kadar yakışır, makyajı, asil duruşu vee doğallığıyla bir numara bence:)

  10. kadin cok guzel ozellikle dumanli goz makyajini cok basarili tasimis. Giyim konusunda da cok zevkli stil sahibi’ giydiklerini cok iyi tasimis. Nedense yuzunu ve giyim zevkini kendime benzettim

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak