Günün Stili: Emma Watson

Bugün günün stilinde, oyuncu-model Emma Watson var.

12 Comments
  1. İlk fotodaki military tarzı ceketi nerede bulabilirim? (uygun fiyatlı)

  2. serinin ilk filmlerinde büyüyünce çok güzel bir kadın olacağını düşünürken, suratsız, erkek kılıklı bir kadın oldu. ı-ıh ben de sevmedim.

  3. çok şeker bi kıs aslında hani romantik hüzünlü bi tipi var ama ben de uzun saçtan yanayım… yelizcim ben senden bi şey rica etcem, benim üst bedenim alta göre biraz büyük ve havuç pantolonlarımla kombine etmek için bi kaç stil önerisinde bulunur musun? ya da genel anlamda vücut tipi benim gibi olanlar için… teşekkür ederim şimdiden:))

  4. bacak kadar hallerini bildiğim için bana pek çekici gelmiyor :P, yinede örgü saçlarını ve beyaz elbisesini beğendim :)

  5. çok hoş bir yüzü ve güzelliği var. saç rengi çok iyi çok tatlı bence. giydiklerinide kendine yakıştırmış.

  6. ben bu kızın hala yüz hatlarının oturmadığını düşünüyorum. ortaokula giden ergen kız gibi

  7. bir buna birde bade işçile yakışıyor kısa saç ne kadar güzel kızz zyaaa beyaz mini elbisesi ve tokalı ayakkabısına bayıldım uzun olan beyaz elbiseside çok hoş bence çok hoş tarzı :)

  8. bence birileri myle cyrus emma watson dakota fanning gibi küçük yaştaki ünlülere küçük yaşta olduklarını anlatmalı…yaşları daha 17 18 ama 40 yaşında gibi giyiniyorlar yıldız olmak demek yaşının kaldırmayacağı şeyler giymek değil bence böyle yaparak çekici değil aksine itici oluyorlar

  9. Emma Watson stil konusunda kendini aştı bence.Düntanın birçok dergisinde ve yapılan anketlerde en şık kadınlar arasına giriyor.. Tarzını gerçekten çok beğeniyorum ve takip ediyorum. Bu arada Emma Watson 17 değil 21 yaşında ve bence yaşına uuygun giyinen genç ünlülerin başında gelyor.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak