Günün Stili: Jessica Alba

67

60

52

Günün stili kategorisine bir gün ara vererek gecikmeli olarak devam ediyorum. Beni takip edenler bilirler Jessica Alba’ya düşkünlüğümü:) Günün stilinde yer alan isimlerle ilgili araştırma yaparken yeni fotoğraflar bulmakta zorluk çektiğim için eski görüntülere de yer vermek durumundayım affedin:)

25 Comments
 1. ÇOK TATLI YA ÇOK HOŞ KADIN. GÜZEL GİYİNMESE DAHİ O KADAR HOŞ BİR YÜZÜ VAR Kİ HER ŞEYİ KAPATIR:)
  AYRICA ŞALLARI KULLANMADA DA TEK GEÇERİM

 2. hayran olduğum tek güzellik.. yok böyle bişey.. bi insana herşey mi yakışır.. yüzü inanılmaz güzel.. tek geçiyorum valla :))

 3. ayrıca bu zarıf elbıselerın altına gıydıklerı ayakkabılara takmıs durumdayım:) elbıseler cok zarıfken tercıh ettıklerı ayakkabılar bi okadar kaba.daha zarıf modellerle kombıne edebılırdı bu elbıselerı .ayakkabılarda cok sık ona sozum yok ,fakat böyle zarıf elbıselere bu tur ayakkabılar kaba durmuş.

 4. ya ne diyeyim ki şimdi harika seçimleride öyle yani :) günlük tarzı aslında birazcık salaş ama şalları harika:) elbise ayakkabı seçimleri mükemmel ötesi yaa grı elbisesindeki yanık ten rengi olağan üstü ayyy kadına demediğim kalmadı ayol :) kısa saç çok yakışmış bu arada CHANEL ve HERMES delisi olmadığını gördüm takdir ettim vallahi :) ayy dikkat ettiniz mi eniştemiz pek bir sahiplenici duruyor jesiyii helala olsunn pek bir türk erkeği tarzında gördümm hhi :)

 5. suzan, TR’deki ünlülerle ilgili fotoğraf sıkıntısı var bulabilirsem neden olmasın;)

 6. yelizcim yine harikasın yine harikasın bu günün stili bölümü harika oldu çok merci…

 7. jess işte jess yaaa.süperrr cok begeniorumm bu kadını.tipini yüzünü çok güzelll.giydiği herşeyy yakısan tiplerden bu kadınn cok hoşş.kızı da cok tatlı.yalnız iki esmerden sarısın bi bebek doğmuss:)))

 8. bu kadını hep kendıme benzetıyorum o yuzden mıdır nedır jessıca yı gorur gormez ıcım kıpır kıpır oluyo cok farklı hissediyorum =))
  sade ama cok sexiii

 9. Ay bu kadına varya bayiliyorumm esmer olması ayrı bir güzellik zaten zerafeti kıyafetleri albenisi super ben çok seviyorum bu hatunu ya yüz güzelliği ap ayrı bisi zaten

 10. Hastayım bu hatuna ya çok duru bir güzelliği var şal kullanımı gerçekten çok hoş ne giyse kendine yakışıyor…Yelizcim ”Lauren conrad” günün stili olarak ekleyebilirsin :)

 11. kızıyla olan bir fotoğrafı hariç hep zayıf ve zarif !
  61. fotoğraftaki elbise çok güzel :))

 12. hem bu kadar dogal hem de b ukadar guzel olmayı nasıl başarıo merak edıorum

 13. İşte benim hayran olduğum kişi,her halini severim,çok güzel bir hatun,,,,

 14. gerçekten hayran olunacak kadın bende hayranıyım ne giyse yakıştırıyor kendine bravo yani…

 15. her haliyle güzel..her giydiği yakışıyor ve değişik şeyler giyiniyor..tam tarz yani..bayıldım..günün stilinde önerim eda taşpınar..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak