Günün Stili: Leighton Meester

13

20

Günün stili bir gün gecikme ile devam ediyor. Leighton Meester genelde Gossip Girl set hazırlığında ve davetlerde kameralara yakalanmış. Günlük hayatında giydikleriyle ilgili pek fotoğraf bulamadım. Meester’ın bacakları bayağı çarpıkmış, ee her güzelin bir kusuru vardır derler:)

11 Comments
  1. bayılıyorum bu hatunun tarzına özellikle gri gece elbisesine bayıldım♥

  2. ben pek çarpıklık göremedim ;p benim bacaklarıma benziyo belki de ondan :) Leighton ın yüzü Blake den çok daha güzel ve şirin :) dizideki kıyafetlerin çoğunu beğeniyorum zaten, paylaştıklarında hoş kombinler Yeliz ;) teşekkürler

  3. kıyafetler değil ama ayakkabı seçimleri harika olmuş bu arada o balon etekli kızın kombini yine karşıma çıktı öldüm bittim vallahi daha öncede yayınlanmıştı yine çok beğendim :) yaa çarpık bacak nasıl oliiiii yaaa ben bi türlü anlayamıyorum acaba benimkide öyle midir ki :))

  4. bütün fotolara baktım, gayet güzel görünüyor.. bi yamukluk göremedim ben de.. tamam çok daha güzelleri var ama onunkiler de güzel.. :)

  5. Kesinlikle çok güzel kombinler. Leighton Meester i çok beğeniyorum hem çok tatlı bir kız hem de kendine yakışacak çok güzel kıyafetler giyiyor.

  6. bence bacakları yamukluktan öte ayak bilekleri kalın … sizce
    Ama elbise tercihleri gerçekten başarılı..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak