Günün Stili: Miroslava Duma

19

55

29

Bugün,  Harper’s Bazaar Rusya dergisinin moda editörü Miroslava Duma’nın giyim tarzını mercek altına alıyoruz. Sevimli ve bir o kadar da stil sahibi bir kız olduğu konusunda birçok kişi hemfikir zaten.  Bakalım Miroslava Duma, katıldığı etkinliklerde ve hamilelik döneminde neler giymiş.

25 Comments
 1. BAyılıyorum bu kadının stiline. Eda Taspınar’ın taklıt ettıgı kadın bu olsa gerek

 2. leolu çiçekli eteği leolu papisi çiçekli elbisesi ve kırmızı elbisesine dicek söz bulamuyorum süperler :) çantaları bir harika zaten çok şık değil salaş bir tarzı var ama o kadar bebek yüzlü ki güzelliği kıyafetlein önüne geçiyor bende yaptığı mesleğide hak ediyor bayıldım :)

 3. bu kadının stiline bayılıormmm,tarzı tam benlik,her giydiğiyle fark yaratıo süpperrr..

 4. çook beğeniyorum bu kadını her bi şeyi yakıştırmış kendisine başkası giyse bu kadar anlamsız şeyleri böyle güzel görünmezdi.çok ta güzel bir kadın onunda etkisi büyüktür tabi :)

 5. hamileyken giydiği siyah elbise ne kadar da yakışmış, bütün tarzları denemiş maşallhh

 6. Acayip çocuksu bir yüzü var, hamilelik biraz olgunlaştırmış. Stili harika, giydiği herşey çok yakışmış ama kürklü ve başını eşarpla yarım kapadığı resim bana eskileri hatırlattı, sonradan görme zengin kadınlar aynı şekilde eşarp bağlar ve kürklerini giyerlerdi ya, çok güldüm :D

 7. kombinlerin birçoğu çok güzel ama bir kaç tanesi gercekten çok kötü:)

 8. Bu kadının stilini ve kendisini gerçekten çok beğeniyorum.Hamilelikte ayrı bi yakışıyordu…Tüm kombinlerine bayıldımm! Etek seçimlerini çok doğru yapmış :)

 9. süper süper süper bayılıyorum bu kadına ya, tarzı kombinleri duruşu herşeyiyle göz kamaştırıyor:)))))

 10. Kadın her giydiğini yakıştırmış valla, bravo.. Hippi tarzını inanılmaz yakıştırdım ben, çok sevimli, hoş bir hatun, bayıldım..

 11. zımbalı deri ceket ve çantalarını çok beğendim
  eşarplı hali çok komik :)))

 12. yeliz’cim elle macpherson un stilini de daha sonra bizle paylaşır mısın?

 13. bu hatuna bende bayılıyorum ..demekki güzel giyinmek ve stil sahibi olmak için selvi gibi bi boya posa sahip olmaya gerek yokmuş o minyon fiziğine herbişeyi yakıştırmış bravo

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak