Günün Stili: Rihanna

r43

r44

Günün stilinde en çok  istek alan isimlerden biri Rihanna oldu. Ben saçını hep kızıl ve küt kullanmalı diyorum..

14 Comments
 1. Kesinlikle kısa saç, kızıl renk ve topuklu ayakkabı giymeli..Ah bide şu saçının arkasını kazıtmasa :) Rihanna’nın stilini zaten beğeniyorum hepsi birbirinden hoş yalnız etek seçimleri muhteşem…1. resimdeki eteğe ve mini pembe eteğe aşık oldum !! Mavi elbiseside oldukça şeker…

 2. topuklular vazgecilmezler çok hoşlar ben ceketlerine bayıldım burdan bagırmak istiyorum style butikte şık blazer lar görmek istiyoruz lacivert siyah beyaz:D kısa ve sport şık olmalılar:)

 3. o saçların rengi hiç ona gitmiyor zaten çikolata birde kzııl yapınca://hiç uymuyor

 4. Bronz teni her zaman herşeyin yakışması için öncelik tanıyor ve makyajına bayılıyorum kanatlı burun yapısı hilelerle kapanıyor. Ayrıca güzel kg vermiş tarzı diğerlerine göre bir hayli hoş : )

 5. evet her zmn kızıl ve küt kalsın saçları tarzına gelince kendine özgü bir tarzı var ben beğeniyorum:)

 6. birinci kare harika genel olarak giyim tarzını pek beğenmiyorum ama ten rengi bir harika :) bu arada saç konusnda aynı duygualrı paylaşıyoruz yelizcim :)

 7. Rihanna sesisyle,güzelliğiyle ve tarzıyla muhteşem.çok beğeniyorum.Yalnız saçlarını yeniden siyaha boyamalı, bu rengi hiç yakıştıramıyorum.

 8. çok renkli tarzı var saçları inanılmaz yakışıyor ona what’s my name klbindeki siyah beyaz çizgili ceketinede bayılıyorum ^^

 9. Bu hatuna bayılıyorum tarzı kıyafetleri sacı bası endamı şahane benim tercihim hep rihanna stili .kadın yakisani giyiyor ve herseyde yakisiyorr kkizil saclar yeşil goZler melez ten süper çok başarılı buluyorumm

 10. rihannanın gözleri lens kullandığı marka ise fx eyes…doğalında ötesi..

 11. rihanna gözleri yeşil değil, lens:) güzel açık renk gözleri var
  şık değil pek..
  ama kendini çok iyi tanıyor; yuvarlak kalçasına yüksek bel tercihi yapıyor ve pudra topukluları eksik etmiyor hep ki bacaklar uzasın (aynı ben:))
  güzel yüzüne en iyi giden stil: kısa küt siyah ya da kızıl saç. şahsen siyah tercih ederim ama arada kızıl değişikliği de yakar=)

 12. beyaz skinny,narçiçeği bluz süper yakışmış vücuduna bayıldım,saç rengi ve modeli tabiki iğrenç,yüzden aşağısı bu kombin çok yakışmış.

 13. siyah saçla harika.sıkıldıkça tarz yapıyım derken olmuyo yarın mor saçla yeşille çıkar facia olur:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak