GYPSY’S BOUTIQUE / Hazır ve Özel Dikim Elbiseler


Size hem hazır elbise alabileceğiniz hemde diktirebileceğiniz GYPSY’S BOUTIQUE’ den bahsetmek istiyorum. Kıyafetlerin modeli ve kumaşların seçimi büyük titizlikle yapılıp atölyeye gönderiliyor.

Genelde elbise üzerine çalışıyorlar ama farklı ürünlerde mevcut. Aynı kıyafetten en fazla 2 yada 3 tane yapıyorlar, bence bu çok önemli bir detay, kendi giydiğiniz elbiseden başka birinin üzerinde görmek istemiyorsanız doğru adrestesiniz. 36-42 beden arasında çalışıyorlar. Eğer gördüğünüz modelin büyüğü, küçüğü veya farklı bir modelini isterseniz elbette dikebiliyorlar. Yaklaşık 20-55 yaş arasında müşterileri olup, 70 yaş için ve ilkokul mezuniyet kıyafeti diktikleri de oluyor. Fiyat ortalaması 100-180 YTL arasında. Uzun lafın kısası emin ellerdesiniz, şık ve özel bir elbise diktirmek veya almak için şöyle Moda’ya doğru bir gezintiye çıkmanızı tavsiye ederim.

Adres: Moda Cad. N:94-A Moda ( Ziraat Bankası yanı) Telefon: 216 3371604

7 Comments
 1. kısa süre önce tanıştım GYPSY’S butik’le. tek kelimeyle hayran kaldım.
  koleksiyonları ve alıştığımızdan farklı sürekli yenilenen tasarımları göz alıcı. en güzel yanı da sanki manken sizmişsiniz gibi kıyafetlerin size uyarlanabilmesi. yolunuz düşerse denemeden çıkmayın derim..
  arzu emel

 2. GYPSY’S BOUTIQUE ile ilk karşılaşmamda ön yargılırdım. ama bu uzun sürmedi. profesyonel yaklaşımları ve sana bir top model gibi sundukları hizmetleri büyüleyici idi. modeli sizinle beraber yaratmalarından ve zamansal bir sorun yaratmamalarından hiç bahsetmiyorum ki bir siparişimin istediğim zamanda ve istediğim şekilde gerçekleşmesi benim için çok önemlidir. teşekkürler GYPSY’S, sizinle tanışmak çok güzeldi..
  deniz sude

 3. web sayfanizi inceledym harika urunlerniz.cok begendim ben ingiltereden selamlar

 4. Taşınıp, isim değiştirmek zorunda kalmışlar. Yeni adları DEMODA. Tek Büfe’den yukarı doğru Oyun Atölyesi’nin tam karşısında daha geniş ferah bir yere geçmişler.

 5. telefon numarası yanlış sanırım arıyorum ama sürekli meşgul, yeni numaralarını bilen varsa ve yazarsa sevinirim iyi günler

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak