Haftanın Elbiseleri

jessica-biel 2

Bu hafta ünlülerin giydiği elbiseler arasında benim favorim Jessica Biel oldu. Siz hangi ünlüyü beğendiniz?

61169700

David Beckham, Victoria Beckham

61167997 

 freida-pinto61159904katherine-heiglgwyneth-paltrow61163882summer glau 240710

15 Comments
  1. jessica’nın elbisesine ben de bayıldım ama ayakkabılarını beğenmedim.blake lively’i hiç bu kadar iğrenç bir elbiseyle görmemiştim.nicole kidman da people dergisinin yazdığı gibi oldukça fresh görünüyor:)

  2. resimde summer glau’nın turkuaz renkteki elbisesi çok hoş görünüyor sade ve şık…

  3. nicole kidman’ın o ifadesizliği nedir ya! yaşını başını bil kadın diye sarsasım geliyor. ayrıca blake’in kıyafeti ölümcül moda günahlarına kapak olur :)

  4. Victoria Beckham her zaman favorim ancak Jessica Biel in ayakkabıları çok güzelmiş bir bayan ancak bu kadar güzel taşır. Acaip başarılı sizcede Blake Lively eskiye göre daha bakımsız gözükmüyor mu??

  5. Ben victorianın elbisesine bayıldım.rengi çok güzel ve ayakkabılarıyla çok yakışmış.e tabi bu şıklıkta koluna taktığı davidin katkısıda büyük:D

  6. blake lively nin elbisesi gerçekten çok kötü, sanki sadece dikkat çekmek için seçilmiş..

  7. önemli bsey sorcm yaaa trendyoldan lacoste ayakkabı alıcam lacoste nın 39.5 numarası var mı yanı orda 39.5 yazıo ama lacoste dde bucuklu numara var mı cunku bana lacoste 39 olmuyr oluyo ama tam oluyo 39.5 yada 40 olsa iyi olacaaak ama 40 dA YOK SADECE 39.5 LA 40.5 VARRR NAPICAAAM KONUYLA İLGSZ AMAAA Bİ ÖNERİ LÜTFEN

  8. Victoria ablanın ayaklarına ne olmuş? Bence Nicole açık ara önde. Herkesin moda diye nude ayakkabılar giymesi ise çok kötü ya. Artık resimlerde ayaklara bakmıyoruz, kesin nude veya tonları.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak