Hala O’NU mu arıyorsunuz?

Havalar yavaş yavaş soğumaya başladı ve soğuk havalar ile birlikte cilt problemleri de arttı. Kışın iyi beslenemeyen deri ,kurur, hassaslaşır, zedelenir ve hepimizin korkulu rüyası erken yaşlanma belirtileri başlar.

Detaylar için tıklayınız

Yoğun iş temposu ve günlük koşuşturmalar derken zaman içinde sürekli yıpranan cildimizi ihmal ediyoruz. Bunun sebeplerinden biri de kullandığımız ürünün doğru ürün olduğundan emin olmamız. Ben de hassas bir cilde sahip olduğum için kullandığım ürünlerde sürekli soru işaretlerim oluyor ve sonrasında cilt bakım kremi sürmemeye kadar uzanan bir süreç başlıyor.

Sorunsuz bir cilde sahip olduğumuzu düşünsekte bakım yapmak şart. Yaş ilerledikçe ciltteki problemler de farklılık gösteriyor ve sürekli cildimize uygun bakım kremini bulmak için araştırma içinde oluyoruz ve bir de karma bir cilt yapısına sahipseniz işiniz daha çok zorlaşıyor. Avon’un yeni kremi ile cilt problemlerinizi ortadan kaldırarak bu araştırmalara son verebilirsiniz.

Siz de Hala O’NU mu arıyorsunuz Avon’un size bir müjdesi var. Avon kadınların cilt problemlerinden yola çıkarak ANEW Hydro- Advance serisini yarattı. Hydro- Advance kremlerinde gece mi, gündüz mü karmaşası da yok ve bir hafta kullanımda cildinizde belirgin etkiler görmeye başlıyorsunuz.

Özellikle kış gelince besleyici içeriği daha zengin ürünleri tercih etmemiz gerekir. Cilt kuruluğunda etkili olan Omega 3,6 ve 9, nemlendirici yağlar ANEW Hydro- Advance ile zengin bir kombinasyon oluşturulmuş.

Bir ömür boyu genç, kusursuz ve güzel bir cilde sahip olmak artık çok daha kolay. Detaylar için tıklayınız.

Yorum yapınız

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak