Heidi Klum’un Hamile Elbisesi

heidu-klum-hamile

fotoğraflar: fadedyouth

Heidi Klum hamile ama güzelliğinde hiçbir şey kaybetmemiş. 3 çocuk annesi olan Heidi Klum, doğum sonrasındaki fiziğinden dolayı çok sık konu oluyordu. Hamile arkadaşlarımızı düşünerek Heidi Klum’ın elbisesini yayınlamak istedim.

Eskiden hamile bayanlar çok alternatif kıyafetler bulamazdı ama artık oldukça fazla seçenek var. Pazartesi akşamı Taksim’de yaklaşık 6-7 aylık  hamile bir bayan gördüm. Mini bir elbise, hemen göbek altında bir kemer ve topuklu ayakkabısıyla çok hoş görünüyordu. Bu şekilde kıyafetlerin giyilmesinde, ünlülerin hamileyken dergilere verdiği pozlar ve Tv’lerde yaptıkları röpörtajların etkisinin olduğunu düşünüyorum.

11 Comments
 1. hamile olup da heidi klum gibi kalmayı becerebilen varsa, kemer de taksın, mini de giysin, topuklu giyip davete de katılsın hiç itirazım yok. fakat gülben ergen gibi kıpırdayacak hali yokken kendini sokağa atanlara hiç anlam veremiyorum. heidi bu gidişle çocuk yuvası kuracak, 4 çocuk doğurmak ne demek ya?

 2. Herşey bir kenara topuklu ayakkabıyı hamileyken nasıl giyebiliyorlar anlamıyorum, alışık olmak bu olsa gerek yoksa nasıl rahat olunur, giyilmez ki…

 3. _______________
  Hİç beğenmediimm eLBisesinii!
  Sadece makyajı ve ttabikii kendi güzel.. Elbisesi folyo kağıdı gibi ahahaha :D
  o küpeLERİde aRaba JAntı gibii :/
  _______________________
  insallaaaaaaaaa bende hamiLe oluncaa böylee fit anne olurumm :D

 4. Esene katılıyorum benim de ilk dikkatimi çeken ayakkabıları oldu. Ben hamile olmadığım halde o kadar topuklu giyemiyorum:)))

 5. bu kıyafetı bıde benım yengem gorseydı keske ah ah kadın nerde alaturka hamılelık var onu bulup gecırıyor ustune zuhahha

 6. Topuklu ayakkabı büyük cesaret wouww.. Ben çok panik oluyorm hamile ve topuklu ayakkabı giymiş birini görünce.. Eğer bir gün hamile olursam sanırım bütün hamileliğimi babetle geçireceğim.. ya da topuklu ayakkabılarla fakat eşimin koluna yapışık bir vaziyette.. Bence ne olursa olsun büyük risk.. Yürüyebilmek apayrı bir şey ama yolda bir aksilk olsa topuk takılsa vs.. risk ne olursaolsun ben göze almazdım.. Ama elbise konusunda sonuna kadar katılıyorum.. şık olmak bir meziyet diil gereklilik artk bence bütün bu imkanlar varken :)

 7. Bende hamileyiiim ilk aylar bende giyiyordum topuklu ayakkabı ama 5. 6. aydan sonra istesende giyemiyorsuun malum vücut ağırlaşıyo :)onuda geeeç rahat kıyafet ve ayakkabı tercih ediyorsun ister istemez. Heidi Klum elbisesi hamile elbisesi değil normaal elbiseye daha çok benziyo hatta kendidee şu anda hamileye benzemiyo ama şık :)

 8. Hamileyim kızlar, 7 aylık ve evet giyiyorum topuklu ayakkabı, hatta daha bile rahat ediyorum, bel ağrıma iyi geliyor, ama önemli olan tabii nasıl rahat hissediyorsanız öyle giyinmek..

 9. eylulcmm sana tamamen katılıyormm hamıleyımm ve ayağımdn babet çıkmıyr gerçi hamıle kalmadanda oyleydıı duğunumuz var bakalım nasıl gıyıcem topuklu artık kocacıma yapışırımm.bızde bebeişimle 7.ayımıza gırıcez ama daha bı tane bıle hamıle kıyafetım yok ustelık kız bebek karnım resmen goğsumun altındn başlayıp aşağıya kadar ama ben şort ve tsort gıyıyorm hala s gıyerken L ye terfı ettım sadece 9 ayı hamıle kıyafetı gıymeden tamamlarsam bende mutlusu olmıcakkk:)))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak