Çakmaktan Hello Kitty’li Usb Memory Olur mu?

hellokityusb21.jpg

Bu görmüş olduğunuz hello kity usb önceden bir çakmaktı. Evet, yanlış duymadınız bir çakmaktı! Ben sigara kullanmadığım için çakmakla pek haşır neşir değilim. Barış düşünmüş taşınmış ve usb memory yapmaya karar vermiş. Benim için kullanmadığım bir materyal olan çakmak böylece sizlerle paylaşmış olduğum fotoğrafları taşıyabildiğim 4 gb’lık bir usb oldu:) Ellerine sağlık canım.

usbmemory-2.jpg

25 Comments
 1. yelizcim ben artık sana söyliyecek söz bulamıyorum yaratıcılığın son noktalarındasın:=)

 2. nasıl oldu o yaaa :)) çok tatlı görünüyor ellerine sağlık barış abicim.. bizim işimize yaradı yani ne güzell :))

 3. yelizcim eşin Barış da senin kadar yetenekliymiş.İlgimi çeken başka bi nokta oldu benim.usb stickden daha da önemli; sigara içmediğin için seni tebrik etmek istiyorum.BRAVO

 4. çok güzel bir fikir. benim çocukluğumda musti diye bir çizgi kahraman vardı, ama o sanırım erkekti :) ona benziyor bu karakterler.

 5. Tuğbacım, Barış’ın aklına sağlık, çok teşekkür ederiz.

  Nefescim, onda başından beri bu tarz yetenekler vardı ben aşılamadım valla:) sigara içmiyorum kokusundan hele ki hiç hoşlanmıyorum.

  Moda, teşekkür ederiz.

  Saadet, bencede bravo, çok beğendim!

 6. aaa çok kıskandımm vallaaa:))) Ay çok şirin olmuş. Eşin gerçekten akıllıca bir güzellik yapmış. Tekrar söylüyorum Hello Kitty ci olarak vallahi billahi kıskandım:))) Yaratıcılıgınızın devamını beklerim.

 7. canım ya nasıl yapıldığını anlatırmısın.bende yapmak istiyorum çok beğendiiiiiiiiiiiiiiiimmm :))))

 8. Eda merhaba, çakmağın üst kısmını kesmiş içini oymuş silikon dökmüş, usb’nin kapağını çıkarıp çakmağın içine yerleştirmiş. umarım bu tarifle yapabilirsin, sevgiler

 9. çok güzel olmuş gerçekten.çok yaratıcı,tebrik ederim.ilgilenen olursa ebayde var,ben aldım kolye olarak taşınabilecek kadar hoş.fiyatlarıda oldukça uygun.

 10. bencede çookkk şekermişşş, bayıldımm:))) güle güle kullan yelizcimm:)

 11. elif, teşekkür ederim.

  tuğçem, teşekkürler.

  seval, teşekkürler,

  cicada, bende çok sevdim:) teşekkürler

  sevgiler

 12. Barişçım sana söyleyecek söz bulamıyorum bravo yani bide hello kitty mağzası yapsanızYelizle beraber nekadar güzel olurdu herkes oraya gelirdi herşeyi almak isterdi neyse bunu 1 düşünün (: :)(mümkünü yok demeğin unutmayın ki gün doğmadan neler doğar)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak