Her Davette Ayakkabı Giyilmez

Bunu ben demiyorum Lara Flynn böyle diyor. Katıldığı bir davette ayakkabısız objektiflere poz vermiş. Hiç beğenmedim. Ayakkabı bir bayan için çok önemli bir detaydır.

15 Comments
 1. otantik bi kıyafet giyseydi belki hoş karşılanabilirdi ama bu kıyafetle çok kötü :(

 2. çok basit görünüyor.tarz dan öte sanki ayakkabılarını giyemeyi unutmuş birisi gibi duruyor.

 3. O kadar estetik ameliyat ve bu durumdan sonra kesin karar verilmiştir; Lara Flynn Boyle “şaşırmış ” bir arkadaşımızdır :)

 4. yüzü çok hoşşş bu hatunun yaa….candan erçetinde konserlerine hep cıbıl ayak çıkar ama kıyafetiyle uyumludur ve ona çok yakıştırıyorum.elife katılıyorum unutmuş havası var:)

 5. kendisinin bişey yaptığını sanıyor…çok saçma bişe olmuş..

 6. cok kötü bir görünüm olmus zaten en basta giydigi elbise uzun bir elbise we ayakkbi kullanamdigi icin oldukca uzun duruyor we sanki hic üst kismi yokmus gibi sanki gögüs kismi yokmus gibi bence cok barbat bir görünüm olmus..

 7. ne alaka çıplak ayakla mı gidelim saçmalık ayağına bişe batsaaa canın yanıcak katılmıyorm bu konuya iğrenç

 8. bence çok saçma her davete ayakkabı giymiycez de çıplak ayakla mı gidicez

 9. ne ya ben sahile gidcem ayakkabı giymicem ayağıma bişe batsın görüntü kirliliği kısaca ben 9 yaşındayım ama modaya önem veriyorum:) saçmalıkk ya güzelliğin için denemem bile berbat olursun güzellik yerine beni kaydedin ama moda kızı diye msnm= busra55eren@hotmail.com sizleri seven yani modacıları ve güzelliğine bakan kızları seven moda kızı cansu arkadaşıma sesleniyorm cansuu mustafa dizisini izle belgesel ama süper sinemada kızlarrr sizede tavsiye ederim mucuk mucuk güzel gözlerinizden öperim :):):)mucukk mucukk

 10. oratama uyum sağlamadığı için hoşuma gıtmedı. Daha farklı bir mekanda ve uygun kostümle istediği etkıyı daha rahat yaratırdı

 11. bu fotoyu görüpte haberi okumayan şöle derdi herhalde ‘ayy yazık ayakkabı alacak parası kalmamış’ çokk saçma yanii :)

 12. her davette ayakkabı giyilmez mi giyilmez ise helede böyle bi kıyafetin altına böyle bi yorum yapılıyor komik durama düşmüş bnce dikkat çekmek istemiş heralde… amcına ulaşmış ben bile yorum yazıyorsam şuan başarmış saçmaca işler yaw

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak