Herkes Topshop Giyiyor

katy_rosie1

olivia_mary1

hayden

fotoğraflar: marie claire
Topshop çıkarmış olduğu koleksiyonlarla ve bünyesine katmış olduğu tasarımcılarla ünlü yıldızların tercihi olmaya devam ediyor. Eskiden davetlerde ünlülerin giydiği kıyafetlerde pek rastlayamadığımız Topshop markasına artık rastlayabiliyoruz. 80’lerin modasını yaşadığımız bu sezonlarda Topshop koleksiyonuna göz atmanızda fayda var. Topshop’un sizler için modellik yaptığım Topshop 2009 yaz ayakkabı koleksiyonuna bu linkten bakabilirsiniz.

20 Comments
 1. herkes topshop giyiyor ama biz malesef bursa’da bu marka’dan mahrumuz:((( ancak istanbula geldiğim zaman uğruyorum.ama bu aralar mümkün değil:((topshop süper ya.ordan kendine birşey almadan çıkmak çok zor.ne olur bursa’ya açılsın korupark’a please yaa…..!!!

 2. bence top shopun ayakkabıları çok kullanışlı senin seçtiklerinde çok güzeldi yelizcim aslında parçalar ayrı ayrı bakıldığında çok güzel ama birleşmede gene zevksizlikler hakim ayakkabılar favorim

 3. Hayden Panettiere’nin ayakkabılarına taptım resmennnnn,çok güzel rengi olsun,modeli olsun süperrr.Christian Louboutin ne de olsaaa.Giydikleride
  yakışmış ona,bide Mary Kate’in elbisesini beğendim,pek gzükmüyo ama…

  ************************

 4. dün topshoptan tam 3 çift ayakkabı aldım :)yelizcim en kısa zamanda yollicam sana.. Gerçekten kendimi kaybettiğim tek marka şu sıralar.. Çok iyi hissediyorum orda kendimi.. :) Herkes bir uğramalıı! :)

 5. ama ben giyemiyorum yeliz :((( ankara ankamall deki mağazalarını kapattılar ve nereye açıldıkları hakkında hiç bir bilgim yok. kızlar eğer biliyorsanız ve benimle paylaşırsanız çok sevinirim :(

 6. vallahide bende hep thop shop giiyorum allah kate moss da razı olsun çok tatlı herşeyide her tasarımı bayılıyorum :)))

 7. ee çok şık bir markaa ondan…bluzlarına ve elbiselerine hastayım:)papileride şahane:)
  TUUSEE ewet bende kapanmasına çok üzüldüm.kapanırken indirim yapmışlardı bi o ara gitmiştim..en son:(ama nereye açıldı,açılıcak mı bilmiyorum..umarım güzel merkezde bir yere açılır.meselaaa;panoraya:))

 8. tuusee bitanem ankuvada olması lazım bilketnnete bende ankammaldeki açılınca oraya gitmez olmuştum ama anlaşılan yine gideceğiz bilkentlere :)))

 9. kreira knightley’in dediği gibi onların ülkesinde 30$ oluduğundan lekelendiğse kaldır at bizde sosyete pazarı görevi görüyor sanırım

 10. maybe, beren çok teşekkür ederim. maybe çok güldürdün beni neresi merkez ayol panoranın :)) kırk yılda bir giderim heralde orda varsa ama bilkent gerçekten süper olur. okul çıkışı zırt zırt git :)))) çok teşekkür ederim kızlar bilgilendirdiğiniz için :*

 11. benimde tercih ettiğim,orjinal parçalar bulabildiğim bir marka ancak fotolardakiler sevmedim…

 12. tuusee cim panora bana yakın ondan, kendimi düşündümde:)))ankuvaya pek gitmem sevmemde artık oraya didicez napalım:))berencim saol balım..öptüm:))

 13. canımcım tuusee ne dmek tatlım böyle birbirimizi bilgilendirelim olur mu artık hatta sizi daha çok bilgilendiririm moda sektörüne adım atacağim tamam tatlım öptüm :))

 14. kızlar :) bir sorum olucak. ankuvaya ne zaman açıldı?? ben yıllardır gitmiyor muyum yoksa :)

 15. herkese mrb, konu eskimiş bile, ben ancak yazabiliyorum:)) geçtiğimiz hafta optimum outlet mağazasından 30 TLye bi topshop elbise aldım, belki bakmak isteyen olur diye yazmak istedim:)

 16. canım maybem rica edieyorum hayatım bu arda aslım bitanem ankuvada valla son 1 yıldır var geçmişi hatılamıyorum :)) oraının insnalrı thop shop cu galiba alışveriş merkezinde kimse yok ama kapamıyor ne hikmetse tamam tatlım hem indirimde var gidin alın kızlarrrrrr :))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak