Hırka Beline Kemer

Geçtiğimiz hafta konumuz hırka modelleriydi. Özellikle ilkbaharda ve yazın serin akşamlarında kurtarıcımız olan hırkaları kemerle kullanmanın tam zamanı. Hırkanız İster uzun model olsun ister kısa farketmiyor. Kemerinizi belinize sarlamalayın ve trendi yakalayın! Ben bu trendi çok sevdim. Bu tarz kombinler belinizi olduğundan daha ince gösterecektir.

23 Comments
 1. harika…hırkayı da kemeri de çok seviyorum.
  özellikle uzun hırkalara çok yakışıyor.bende giyim tarzımdan dolayı uzun hırkayı çok kullandığım için bu trend bana çok yaradı

 2. ewet bayağdır moda yelizcim..bende bu tarzda kullanıyorum…4 deki kıyafet herşeyiyle süpermiş:))

 3. ince bele gerçekten çok güzel duruyor kızlar :))
  ben şahsen çok ince beli olan ve çalışan biri olarak elbiseler ve eteklerin üzerine bu şekilde kemerleri çok kullanıyorum ve çok hoş duruyorrr :D günlük yaşantımda da jean ile kombinliyorum
  bu arada ben bu tarz kemerleri özellikle kalın olanları beli çok ince olmasa bile vücudu orantılı olan bayanlara da çok yakıştırıyorum, çünkü kemeri takınca zaten bel oldugundan daha ince görünüyor..

 4. uyguladığım bir tarz zaten…güzel oluyor bencede.düz bi hırkayı daha da şıklaştırıyor.

 5. yeliz’cim teşekkürler yine çok güzel fikirler verdin:)kemer ve hırka gerçekten şık bi kombin oluşturmuş,ben hiç böyle kullanmamıştım ama hemen deniycem.

 6. bende çok sık yapıyorum. hareket kazandırıyor kıyafete. bu arada zarada bi jean gördüm ve fiyatı 49,90 dı. zaradan şimdiye kadar hiç jean almadım. kullanan varmı? nasıldır diz yapıyormu. ben hep levis giyiyorum ama fiyatları aldı başını gitti.

 7. Merhaba nefes bu kış zaradan bir jean aldım.Kullanıyorumda çok memnunum.bende bir şey sorucam genelde levis ten hangi modeli tercih ediyorsunuz.Ben pek bulamıyorumda.Genelde mango yada zaradan alıyorum.

 8. ÖYKÜ ben 507 ve 501 alıyorum. bi kerede skinny anne diye bi modelini almıştım. ama ben 4-5 yıl giyiyorum hiç bişiy olmuyor.

 9. ben bir hırka hayranu olarak bu tarzı bu kış gece gezmelerde kullandım çok hoş oluyor gerçekten. Fakat ince bell olursanız yakışıyor aksi taktirde dahada kilolu gösteriyor.

 10. benmde kullandıgım bi tarz. daha çekici gösteriyor insanı tabi beliniz ince ise:)

 11. bu trend oldugundan daha fazla ilgi gorucektır emınım kıe cunku hırka ve kemer bır arada cok hos bır gorunum ortaya koyuyor bence..hırka ve kemer ve kemer hastası olarak bu trend cok hosuma gitmiş durumda=)))

 12. nefescim,ben zaradan birçok kot aldım çok memnunum.. diz yapmıyor,ayrıca bazı markalarda olan esneme,gevşeme,renk değişişkliği vs. gibi birşeye de hiççç rastlamadım,rahatlıkla alabilirsin :)

  kemeri de hırkayı da çoook seviyorum.. zaten hırkalarımın birçoğunuda kemerle kullanıyorum.. moda olması beni sevindirdi.. :)

 13. her ne kadar podyumlarda bu yıl görünse de zaten yaklaşık 2 senedir hali hazırda var olan bir trenddi bu, yeni olduğu pek söylenemez :) ben uyguluyorum şahsen. çok şık ve güzel duruyor bence.

 14. resimler harika konbinler çok güzel bunlareı bizmle paylaştığın için teşekkürler yelizcim…zaten ben belime kalın kemer takmadan asla dışarı çıkmam uzun hırkalarada hayranımmm

 15. Gerçekten güzel bi tarz yakışana.BANU KARAGİL DUMAN’cım sana katılmamak mümkün deil cnm:)))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak