Hırkalar

Bahar geliyor derken havalar iyice soğumaya başladı. Hırka, kaban ne varsa üstümüze geçirerek sokağa çıkmaya devam ediyoruz. Son haftalarda özellikle uzun salaş hırkaların ünlüler tarafından sıklıkla kullanıldığı gözüme çarptı. Daha çok gri,siyah ve füme tonları tercih ediliyor. Hırka, tişört ikilisi benim özellikle şu mevsimde vazgeçilmezim.

7 Comments
 1. hırkalar olmadan yaşayamam sanırım kışın mutlaka ince bir body üzerine ince bir hırka şeklinde giyiniyorum

 2. Kesinlikle katılıyorum; body, gömlek, jean, tayt kombinasyonları favorim ve sık kullanırım günlük hayatta hem şık hem de casual bi görüntü yakalamak mümkün.

 3. herr renginden var allahıma binlerce şükürrrrr:)) hihi ayy taylor yine çok güzel ama ben charlize inin kombini beğendim yaa kızalr ve yelizzz aynı bu ayakkabıdan istiyorummm siyah olandan lütfen nerden bulurum zarada mavisi var ama siyah yok :((

 4. beren charlize in ayakkabılarından mı istiyorsun? geçen kış vardı zara da yanılmıyorsam aynı model bir kaç rengiyle. alacaktım ben ama sonra vazgeçmiştim :)

 5. charlize in gunes gozluklerinin markasini bilen var mii???? cok cool duruo

 6. vanessa saçlarını mı kestirmiş inanamıyorum ya. 2 hafta önce saçlarımı kestirdim ve hayata küstüm kız nasıl kıymış ya… bu arada bence de olmazsa olmazdır hırkalar her türlüsü ince kalın renk renk özellikle baharın gelemediği izmir’de:(

 7. ben evlenmeden önce çok modaydı hırkalar çünkü annem hertürlü
  giydiriyordu :)
  şimdide hava alanlarında çok moda her açıdan kullanımı rahat çıkarıncada çantada taşı ohh süper valla :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak