H&M 2009 2010 Kış Koleksiyonu

angelahm1

angelahm6

angelahm12

H&M 2009 2010 kış koleksiyonunu siyah beyaz çekimlerle tanıttı. H&M koleksiyonunda sizlere geçtiğimiz günlerde bahsetmiş olduğum payetli ceketlerde kullanılmış. Daha çok deri üzerinde yoğunlaşılan koleksiyon pastel ve koyu renklerden oluşuyor. Uzun çizmeleri ve iç çamaşır detaylarını H&M kış koleksiyonunda da görüyoruz.

Geçen haftalarda ablam Brüksel’deydi. H&M mağazasının fiyat ortalamasının indirim zamanı inanılmaz düşük olduğunu ve Türkiye’deki Mango mağazası gibi reyonların talan edildiğinden bahsetti. Türkiye’de eğer bir gün mağazası açılırsa ve fiyatları makul olursa oradaki gibi talep göreceği kesin..

angelahm14angelahm13angelahm11angelahm10

angelahm9angelahm8angelahm7angelahm5

angelahm4angelahm2

9 Comments
  1. ayyy şu renkli resme bittim ya yelizcim harikasın yaaa ne sanşlıyız bizde senden haber alıyoruz :)) payetli ceket mükemmel kızlar ankarada H&M nerde var yahu :)ben bilmiyorumki

  2. beyoğlunda açıldı açılacak diye çıkan haberleride ii ce yılan hikayesine döndü bi açılsada rahatlasak yahu …gerçi ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım mangodan kalitesiz olduğunu tek yıkamada trikolarım çok kötü bi hal aldıklarını söylüyolar ama bakalım ..mangodan daha kalitesizinide düşünemiyorum ya hadi neyse

  3. angela lindwall. muhteşem bir kadın yaa! h&m açılmayacak arkadaşlar bir süre daha böyle bakıp iç geçirinizzzz:)

  4. H&M biz jeans üretiyoruz ürünlerinin kumaşları artık ucuz işçilik ve ucuz kumaşlardan yapılıyor tüm firmalaarda bu böyle kaliteli ürün kimse beklemesin benden sölemesi türk markaları daha ii hatta bin kat daha iyi bu markalardan türk markalarını dikkatealın lütfennn….

  5. en son gazetede çıkmıştı,ekonomi sayfasındaydi sanırım hatırlamıyorum,ama 2010 eylülde beyoğlunda ilk mağazayı açıyoruz demişlerdi, e az kaldı =)

  6. ecem, zaten dediklerinden dolayı herkes h&m açılsın istiyor. pahalılık, prestij ve uzun ömürlü ürün gibi beklentilerimizi h&m’in karşılayamayacağını bizler de biliyoruz. yani marka özentiliğinden dolayı değil, hızlı moda ürünlerini ve trendlerini muhteşem şekilde yorumladığı için h&m dünya devi, kalitesizliğine ve fiyatlarına rağmen. olay bu zaten:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak